تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن پیش‌بینی وزش باد و رگبار باران در برخی مناطق کشور گفت: در سایر مناطق کشور در سه روز آینده پدیده قابل توجهی نخواهیم داشت. احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: طی سه روز آینده در سواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی و در […]

[ad_1]

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن پیش‌بینی وزش باد و رگبار باران در برخی مناطق کشور گفت: در سایر مناطق کشور در سه روز آینده پدیده قابل توجهی نخواهیم داشت.

احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: طی سه روز آینده در سواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی و در روز دوشنبه علاوه بر این نواحی در استان خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات البرز غربی، افزایش ابر، وزش باد، رگبار باران و گاهی رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: این وضعیت طی سه روز آینده در ساعات بعد از ظهر در جنوب کرمان، شرق و شمال هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان نیز حاکم خواهد بود و همچنین لازم به ذکر است روزهای یکشنبه و دوشنبه در منطقه زابل وزش باد و گردوخاک دور از انتظار نخواهد بود.

وظیفه با بیان اینکه در سایر مناطق کشور در سه روز آینده پدیده قابل توجهی نخواهیم داشت گفت: همچنین با تقویت جریانات شمالی دریای خزر، روز دوشنبه مواج پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس