تاریخ انتشار: ۲۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در ساعات بعدازظهر روزهای شنبه و یکشنبه ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی افزایش ابر پیش بینی می‌شود. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، احد وظیفه با بیان این مطلب افزود: در ساعات بعداز ظهر امروز در برخی مناطق شمال غرب در استانهای آذربایجان […]

[ad_1]

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در ساعات بعدازظهر روزهای شنبه و یکشنبه ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی افزایش ابر پیش بینی می‌شود.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا، احد وظیفه با بیان این مطلب افزود: در ساعات بعداز ظهر امروز در برخی مناطق شمال غرب در استانهای آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، ارتفاعات البرز مرکزی و ارتفاعات استان هرمزگان رشد ابر، وزش باد، بارش پراکنده و گاهی رعدوبرق پیش بینی می شود.

وظیفه با بیان اینکه در سه روز آینده در شمال سیستان و بلوچستان در منطقه زابل در بعضی ساعات وزش باد و گردوخاک رخ خواهد داد ادامه داد: در سایر مناطق کشور در سه روز آینده جوی آرام حاکم است.

او درباره وضعیت آسمان تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران صاف با وزش باد و با حداقل دمای ۲۲ و حداکثر دمای ۳۳ خواهد بود.

۲۰۱۰۶

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس