تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] آلمان پیش‌بینی کرده که در سال جاری میلادی (۲۰۱۶) حدود ۳۰۰ هزار مهاجر دیگر وارد این کشور می‌شوند. به گزارش ایسنا، “فرانک یورگن وایز” مسئول اداره مهاجرت آلمان گفته است که انتظار می‌رود طی سال جاری حدود ۳۰۰ هزار مهاجر دیگر وارد این کشور شوند. یورگن وایز در گفتگویی با روزنامه “بیلدتسایتونگ” گفت که […]

[ad_1]

آلمان پیش‌بینی کرده که در سال جاری میلادی (۲۰۱۶) حدود ۳۰۰ هزار مهاجر دیگر وارد این کشور می‌شوند.

به گزارش ایسنا، “فرانک یورگن وایز” مسئول اداره مهاجرت آلمان گفته است که انتظار می‌رود طی سال جاری حدود ۳۰۰ هزار مهاجر دیگر وارد این کشور شوند.

یورگن وایز در گفتگویی با روزنامه “بیلدتسایتونگ” گفت که ورود شمار بیشتر مهاجر برای این کشور چالش‌برانگیز است. اما وی در عین حال افزود که اطمینان دارد شمار پناهجویان جدیدی که وارد آلمان می شوند از برآوردهای آنها بیشتر نخواهد بود.

بیش از یک میلیون پناهجو در سال گذشته از خاورمیانه، افغانستان و آفریقا وارد آلمان شدند. وزیر کشور آلمان گفته است که بیش از ۳۹۰ هزار نفر در شش ماهه اول سال جاری میلادی از این کشور درخواست پناهندگی کرده‌اند. مشخص نشده است که چه تعداد از این افراد در سال گذشته (۲۰۱۵) وارد آلمان شده بودند.

یورگن ویز با اشاره به این که آلمان در تلاش است تا حد ممکن شمار زیادی از این مهاجران را جذب بازار کار کند، افزود که با این حال انسجام و سازگاری مهاجران با جامعه آلمان روندی هزینه‌بر است و به زمان زیادی نیاز دارد.

به گزارش بی‌بی‌سی، براساس نظرسنجی انجام شده در ماه جاری میلادی (اوت) بیش از نیمی از مردم آلمان سیاست‌های آنگلا مرکل، صدراعظم را در مورد مهاجران بد می‌دانند. همچنین حمایت از گروه‌های ضد مهاجران در جامعه آلمان افزایش یافته است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس