تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش پراکنده باران در برخی استان‌ها، اظهار کرد: طی سه روز آینده در اکثر نقاط کشور پدیده قابل توجهی نخواهیم داشت. احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین خروجی مدل‌های هواشناسی، در سه روز آینده به ویژه در ساعات […]

[ad_1]

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش پراکنده باران در برخی استان‌ها، اظهار کرد: طی سه روز آینده در اکثر نقاط کشور پدیده قابل توجهی نخواهیم داشت.

احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین خروجی مدل‌های هواشناسی، در سه روز آینده به ویژه در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات البرز مرکزی رشد ابر، بارش پراکنده و گاهی رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: این وضعیت امروز در ارتفاعات زاگرس جنوبی در استان‌های بوشهر، فارس و کهگیلویه و بویر احمد و در روز پنجشنبه چهارم شهریور، در ارتفاعات شمال غرب در استان‌های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی پیش‌بینی می‌شود.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ادامه داد: در دو روز آینده در شمال سیستان و بلوچستان در منطقه زابل وزش باد شدید و در برخی ساعات گرد و خاک رخ خواهد داد و در سایر مناطق کشور در سه روز آینده پدیده قابل توجهی نخواهیم داشت.

به گفته وظیفه، آسمان تهران در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه سوم و چهارم شهریور، صاف، گاهی وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۳۳ و ۲۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس