تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به پایداری هوا در اکثر نقاط کشور، از بارش پراکنده باران در برخی مناطق طی روزهای آینده خبر داد. احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: براساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های پیشیابی هواشناسی، طی سه روز آینده در غالب مناطق کشور جوی […]

[ad_1]

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به پایداری هوا در اکثر نقاط کشور، از بارش پراکنده باران در برخی مناطق طی روزهای آینده خبر داد.

احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: براساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های پیشیابی هواشناسی، طی سه روز آینده در غالب مناطق کشور جوی نسبتا پایدار حاکم خواهد بود.

وی با بیان اینکه بعد از ظهر امروز (جمعه ۵ شهریور) تنها در بخش‌هایی از شمال غرب کشور و ارتفاعات زاگرس مرکزی افزایش ابر و بارش پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود، گفت: روزهای شنبه و یکشنبه ششم و هفتم شهریور نیز در ساعات بعد از ظهر در بخش‌هایی در شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی افزایش ابر و بارش پراکنده دور از نتظار نیست.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی افزود: طی سه روز آینده برای مناطق شرق و جنوب شرق کشور به ویژه منطقه زابل در بعضی ساعات، وزش باد شدید رخ خوهد داد.

به گفته وظیفه آسمان تهران در روزهای شنبه و یکشنبه ششم و هفتم شهریور صاف، گاهی وزش باد با حداکثر و حداقل دمای ۳۶ و ۲۵ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس