تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مرتضی فنونی زاده گفت: منصوریان با گرفتن نتیجه تساوری برابر پرسپولیس هم از استقلال می رود. مرتضی فنونی زاده در گفت و گو با ایسکانیوز گفت: استقلال در حال حاضر در رده های پایین جدول است و شرایط خوبی ندارد. منصوریان از دوستان من است و چندین بار به او گفته بودم خیلی زود […]

[ad_1]

مرتضی فنونی زاده گفت: منصوریان با گرفتن نتیجه تساوری برابر پرسپولیس هم از استقلال می رود.

مرتضی فنونی زاده در گفت و گو با ایسکانیوز گفت: استقلال در حال حاضر در رده های پایین جدول است و شرایط خوبی ندارد. منصوریان از دوستان من است و چندین بار به او گفته بودم خیلی زود به سراغ سرمربیگری استقلال نرود. در این پنج هفته با توجه به تیم جوانی که دارد نتوانسته آنطور که باید نتیجه بگیرد، شاید اگر هر مربی دیگری این تیم را در اختیار داشته باشد بتواند به راحتی او را به قهرمانی نزدیک کند.

وی ادامه داد: شاید تنها راه نجات علیمنصور از این بحران، شکست پرسپولیس باشد، گرچه این بازی هم همانند دیدارهای دیگر سه امتیازی لست اما جنبه حیثیتی دارد. از قدیم هم به این بازی نگاه ویژه ای می شده است. اگر منصوریان با پرسپولیس نتیجه ای مساوی هم بگیرد از استقلال می رود. طبق اخباری هم که به گوش من زسیده اصلی ترین گرینه جانشینی برای منصوریان دراگان اسکوچیچ است.

پیشکسوت پرسپولیسی ها در خاتمه افزود: من فکر می کنم پرسپولیس برنده این دیدار باشد، البته بازیکنان ما هم نباید مغرور باشند. اول امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم و برای برانکو و شاگردانش آرزوی موفقیت می کنم تا سه امتیاز این دیدار حساس را از آن خود کنند.

۶۰۴/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس