تاریخ انتشار: ۱۹ خرد ۱۳۹۴

مهاجم ملی‌پوش فوتبال ایران که در فصل گذشته در اوساسونای اسپانیا فوتبال خود را دنبال می‌کند با پیشنهادی از سوی لیگ پرتغال مواجه شده است. به گزارش گذار نیوز، کریم انصاری‌فرد که فصل گذشته را در اوساسونا و لیگ دسته دوم اسپانیا سپری کرده با پیشنهادی جدی از سوی باشگاهی در پرتغال مواجه شده است. […]

مهاجم ملی‌پوش فوتبال ایران که در فصل گذشته در اوساسونای اسپانیا فوتبال خود را دنبال می‌کند با پیشنهادی از سوی لیگ پرتغال مواجه شده است.

کریم انصاری فرد

به گزارش گذار نیوز، کریم انصاری‌فرد که فصل گذشته را در اوساسونا و لیگ دسته دوم اسپانیا سپری کرده با پیشنهادی جدی از سوی باشگاهی در پرتغال مواجه شده است. روزنامه ” رکورد” پرتغال، با ادعای اینکه باشگاه ویتوریا ستوبال به دنبال جذب مهاجم تیم ملی ایران که در جام جهانی گذشته نیز کارلوس کی‌روش را همراهی می‌کرده مورد توجه قرار گرفته و احتمال حضور انصاریفرد در لیگ پرتغال وجود دارد.

ویتوریا ستوبال در لیگ برتر پرتغال حضور دارد و فصل گذشته عنوان چهاردهم را کسب کرد. انصاری فرد یک فصل دیگر با اوساسونا قرارداد دارد و در حال حاضر منتظر تماس مسئولان این باشگاه برای تعیین وضعیت آینده خود است. او نتوانست فصل گذشته در ترکیب اوساسونا درخشش مورد انتظار را داشته باشد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس