تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۴
فابیو کاپلو سردار آزمون را می خواست!

امروز خبر جالب و عجیبی درباره سردار آزمون رسانه ای شد.

به گزارش “گذار خبر”، سردار آزمون حالا به مهاجم اول تیم ملی فوتبال ایران تبدیل شده است.

سردار آزمون حالا بازیکن خطرناک تیم ملی فوتبال ایران است که اگر سرحال باشد می تواند، بازی را برای تیم ملی ایران دربیارود و ورق را عوض کند.  آزمون حالا در ۱۱ بازی ملی، ۷ گل به ثمر رسانده است.

اما خبر جالبی که امروز منتشر شده این است که ظاهرا در زمان حضور آزمون روسیه، کاپلو سرمربی تیم ملی روسیه، پیشنهاد می دهد که اینکه سردار آزمون از طرف فابیو کاپلو سرمربی تیم ملی روسیه پیشنهاد داشته تا با گرفتن پولی قابل توجه ملیتش را تغییر دهد اما سردار آزمون و خانواده اش این تقاضا را رد می کنند.

اکبرمحمدی سرمربی سابق تیم های ملی نوجوانان و جوانان و کسی که کاشف سردار آزمون است در گفت و گو با سایت آی اسپورت این خبر را رسانه ای کرده است. آزمون در شرایطی برای تیم ملی گلزنی می کند که یکسال قبل اتفاقی افتاد که می توانست مسیر زندگی او را کلا عوض کند. صحبتهای اکبرمحمدی را بخوانید:« قبل از جام جهانی برزیل یعنی زمانی که کاپلو سرمربی تیم ملی روسیه بود و سردار هنوز برای تیم ملی کشورمان بازی نکرده بود، مربی سرشناس ایتالیایی تلاش کرد تا سردار را راضی به تغییر تابعیت کند تا او بتواند برای تیم ملی روسیه بازی کند. اتفاقی که خوشبختانه سردار  و خانواده اش با آن مخالفت کردند تا آزمون بتواند برای تیم کشورش به میدان برود.»

البته وی اشاره ای به پیشنهاد مالی نکرده اما طبق تحقیقی  انجام شد فدراسیون فوتبال روسیه رقم خوبی به آزمون پیشنهاد داده بود. به نظر می رسد باید قدر سردارآزمون را بیشتر از اینها بدانیم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس