تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۴
پرسپولیس و دروازه بان نفت در بن بست

علیرضا بیرانوند با پیشنهاد مالی اش به پرسپولیس مدیران این باشگاه را شگفت زده کرده است.

به گزارش “گذار خبر”، امروزدر جلسه ای که بین علیرضا بیرانوند و مدیران باشگاه پرسپولیس برگزار شد، بازیکن جوان نفتی ها با ارائه پیشنهادی نجومی برای حضور در این باشگاه مسوولان پرسپولیس را شگفت زده کرد.
بنابر شنیده های خبرنگار ورزش سه باشگاه نفت از پرسپولیس برای صدور رضایتنامه بیرانوند مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان پول درخواست کرده و خود این بازیکن هم در نشست امروزش با علی اکبر طاهری مبلغ یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون پول خواسته است رقمی که جمع آن وی را تبدیل به گرانترین بازیکن فوتبال ایران می کند آن هم در شرایطی که همه باشگاه ها از نظر مالی در وضعیت نابسامانی هستند.
بیرانوند که از علاقه پرسپولیس و شرایط این تیم کاملا آگاه بوده است، در جلسه امروز پیشنهادهای متفاوتی را با مدیران پرسپولیس مرور کرده اما در نهایت به مسوولان پرسپولیس مبلغی را پیشنهاد کرده که آنها را از صرافت استخدام وی انداخته است. با شرایط فعلی حضور بیرانوند هم به صورت قرضی یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برای پرسپولیسی ها آب می خورد که پرداخت این عدد به هیچ وجه در توان پرسپولیس نیست و در حال حاضر باید کار بیرانوند و پرسپولیس را خاتمه یافته تلقی کرد. مدیران پرسپولیس به بیرانوند گفته اند برود فکرهایش را بکند و اگر خواست با رقم منطقی تری به پرسپولیس بیاید آن وقت می توانند مذاکرات را از سر بگیرند. پرسپولیسی ها البته امیدوارند بیرانوند در ذهن خود دوباره این اعداد را چکش بزند و با رقمی معقول به جمع قرمزها بپیوندد. عدد مورد نظر پرسپولیسی ها برای استخدام بیرانوند ۵۰۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان در جمع هزینه ها بوده که در شرایط فعلی از سوی نفت و بیرانوند مورد قبول قرار نگرفته است.
نکته دیگر هم این است که نفت رضایتنامه دائم بیرانوند را صادر نمی کند و او را به صورت قرضی به پرسپولیس می دهد که این مساله نیز از مشکلات بزرگ این انتقال است. انتقالی که با شرایط فعلی سر نخواهد گرفت. به این ترتیب پرسپولیس باید روی گزینه های دیگر فکر کند البته به شرطی که بیرانوند از مواضع خود کوتاه نیاید.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس