تاریخ انتشار: ۱۶ خرد ۱۳۹۴

در محل وزارت ورزش و جوانان امروز قرار است در مورد بحث اسپانسری پرسپولیس تصمیم گرفته شود. به گزارش گذا نیوز قرار است امروز بعد از ظهر در وزارت ورزش و جوانان در خصوص اسپانسرینگ باشگاه پرسپولیس جلسه ویژه ای برگزار شود. برگزاری این جلسه به عهده امیررضا خادم معاون وزیر ورزش است که البته […]

در محل وزارت ورزش و جوانان امروز قرار است در مورد بحث اسپانسری پرسپولیس تصمیم گرفته شود.

پرسپولیس

به گزارش گذا نیوز قرار است امروز بعد از ظهر در وزارت ورزش و جوانان در خصوص اسپانسرینگ باشگاه پرسپولیس جلسه ویژه ای برگزار شود.

برگزاری این جلسه به عهده امیررضا خادم معاون وزیر ورزش است که البته شایعاتی هم پیرامون مدیرعاملی وی در این باشگاه این روزها زمزمه می شود. وزارت ورزش اسپانسری را برای باشگاه پرسپولیس در نظر گرفته و به این شرکت پیشنهاد ۱۰۰ میلیاردی داده که شامل هزینه در نقل و انتقالات و پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخپوشان است. صحبتی که وزارت ورزش با این اسپانسر داشته به مدت سه سال است. در صورتی که در نشست امروز دو طرف به نتیجه برسند قرار است به طور رسمی نام اسپانسر اعلام شود.

شرایط دو باشگاه پرسپولیس و استقلال مبهم است و دو باشگاه منتظر هستند تا وزارت ورزش و جوانان در مورد بحث های مدیریتی و مالی تصمیم بگیرد.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس