تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر ارشاد به همتای چینی خود پیشنهاد تاسیس خبرگزاری ویژه جاده ابریشم را ارائه داد. به گزارش ایلنا، علی جنتی در جریان دیدار با «لو شو گانگ» وزیر فرهنگ چین گفت: راه‌اندازی خبرگزاری مشترک راه‌ابریشم با حضور کشورهایی که در مسیر این جاده قرار گرفته‌اند می‌تواند به خوبی فعالیت‌ها و همکاری‌های مشترک فرهنگی این […]

[ad_1]

وزیر ارشاد به همتای چینی خود پیشنهاد تاسیس خبرگزاری ویژه جاده ابریشم را ارائه داد.

به گزارش ایلنا، علی جنتی در جریان دیدار با «لو شو گانگ» وزیر فرهنگ چین گفت: راه‌اندازی خبرگزاری مشترک راه‌ابریشم با حضور کشورهایی که در مسیر این جاده قرار گرفته‌اند می‌تواند به خوبی فعالیت‌ها و همکاری‌های مشترک فرهنگی این کشورها را نمایان و سرفصل جدیدی در توسعه مناسبات آنان ایجاد کند.


وی افزود:  این پیشنهاد با استقبال طرف چینی همراه شد که با اجرای این طرح همه کشورهای قرار گرفته در مسیر این راه تاریخی، می‌توانند علاوه بر نزدیک‌تر شدن به یکدیگر فعالیت‌های مشترک فرهنگی خود را نیز نمایان کنند.


جنتی همچنین گفت: در این دیدار، بر نقاط مشترک فرهنگی دو کشور و اجرای موافقت‌نامه‌های فرهنگی امضا شده میان طرفین تاکید شد.


جنتی اظهار داشت: ایران و چین از دیرباز با هم موافقت‌نامه‌ فرهنگی دارند و هر سه سال یک بار برنامه مبادلات فرهنگی امضا می‌کنند که کشورمان سال گذشته میزبان آن بود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس