تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۴

در حالیکه بسیاری منابع از انتقال قریب الوقوع سعید عزت الهی به تیم روستوف روسیه خبر داده اند، امروز موندو دپورتیوو گزارش داد که رئال بتیس نیز علاقمند به جذب این جوان آینده دار است. به گزارش گذار نیوز، عزت الهی که فصل گذشته برای جوانان اتلتیکو مادرید به میدان رفت، پس از سقوط این […]

در حالیکه بسیاری منابع از انتقال قریب الوقوع سعید عزت الهی به تیم روستوف روسیه خبر داده اند، امروز موندو دپورتیوو گزارش داد که رئال بتیس نیز علاقمند به جذب این جوان آینده دار است.

سعید عزت اللهی

به گزارش گذار نیوز، عزت الهی که فصل گذشته برای جوانان اتلتیکو مادرید به میدان رفت، پس از سقوط این تیم حالا قصد دارد به تیمی دیگر منتقل شود. در ابتدا صحبت از پیوستن این بازیکن به ختافه مطرح بود اما در چند روز اخیر، بسیاری از منابع از احتمال فراوان پیوستن او به روستوف روسیه خبر داده اند.

امروز همچنین موندودپورتیو گزارش داد که باشگاه رئال بتیس که به تازگی به لالیگا صعود کرده است، برای جذب عزت الهی با ختافه و روستوف وارد رقابت شده و حتی پیشنهاد خود را به مدیر برنامه های این بازیکن ۱۸ ساله نیز ارائه داده است. حال باید دید عزت الهی از میان این سه پیشنهاد، در نهایت به کدام یک پاسخ مثبت خواهد داد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس