تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر آموزش و پرورش از پیشنهاد ایجاد ستاد همکاری و پشتیبانی سند تحول آموزش و پرورش، در دولت خبر داد. به گزارش ایلنا، علی اصغر فانی در آخرین روز از سی و سومین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که در سالن اجلاس سران در حضور رئیس جمهور برگزار شد، اظهار داشت: […]

[ad_1]

وزیر آموزش و پرورش از پیشنهاد ایجاد ستاد همکاری و پشتیبانی سند تحول آموزش و پرورش، در دولت خبر داد.

به گزارش ایلنا، علی اصغر فانی در آخرین روز از سی و سومین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که در سالن اجلاس سران در حضور رئیس جمهور برگزار شد، اظهار داشت: از حمایت های رئیس جمهور تشکر می‌کنم که حمایت‌هایی در قالب برنامه‌های دولت در رابطه با آموزش و پرورش داشتند؛ به عنوان نمونه اعتبارات مصوب آموزش و پرورش در سال ۹۵ نسبت به سال ۹۲، حدود ۸۲ درصد رشد را نشان می‌دهد و این در حالی است که کشور با محدودیت‌ها و تنگناهایی مواجه بوده است.


وی به برنامه‌های اجلاس سی و سوم اشاره کرد و ادامه داد: این اجلاس یادگار ماندگار شهید رجایی است و از زمانی که آقای رجایی وزیر بودند، این جلسه را تشکیل دادند و هر ساله مدیران ستادی و اجرایی، معاونان و مدیران کل وزارتخانه و مدیران آموزش و پرورش استان‌ها گردهم جمع می‌شوند.


فانی از برگزاری میزگردهای متعدد در این اجلاس خبر داد و گفت: ستادی تحت عنوان ستاد همکاری و پشتیبانی سند تحول به دولت پیشنهاد دادیم.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس