تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران پیشنهاد داد که چهارراه پارک وی یا خیابان نفت به نام دکتر مصدق نامگذاری شود. به گزارش ایسنا، غلامرضا انصاری صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با اشاره به کودتای ۲۸ مرداد گفت: سال‌هاست که نام دکتر مصدق بر […]

[ad_1]

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران پیشنهاد داد که چهارراه پارک وی یا خیابان نفت به نام دکتر مصدق نامگذاری شود.

به گزارش ایسنا، غلامرضا انصاری صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با اشاره به کودتای ۲۸ مرداد گفت: سال‌هاست که نام دکتر مصدق بر روی یکی از خیابان‌های قاهره نام‌گذاری شده اما متاسفانه در تهران هیچ نامی از مصدق بر خیابان‌ها نیست و پیشنهاد می‌کنیم چهارراه پارک‌وی یا خیابان نفت به نام دکتر مصدق نامگذاری شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم در جریان قرار گرفتن اعضای شورای شهر، از تمام مدیریت شهری گفت: به تازگی سازمان بازرسی کل کشور گزارشی در مورد واگذاری املاک تهران به صورت غیرقانونی ارائه کرده است، اما هیچ مطلبی در اختیار شورای شهر تهران قرار نگرفته است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران همچنین با اشاره به قطع سخنان رییس جمهور گفت: رییس جمهور شخصیت اول اجرایی کشور است و شایسته نیست صدا و سیما سخنان این فرد را قطع کند.

به گزارش ایسنا، مهدی چمران رییس شورای شهر تهران در پاسخ به انصاری گفت: تاکنون هیچ نامه‌ای از سازمان بازرسی کل کشور به شورای شهر ارسال نشده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس