تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا، داود محمدی در نشست انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها  ضمن تمجید از فعالیت‌های این تشکیلات گفت: در دوره قبلی این نشست در محل انجمن اسلامی معلمان برگزار شده بود چون جایی به شما اجاره نمی‌دادند اما این دوره مراسم را در دانشگاه برگزار کردید و مسئولان وزارت علوم هم در برنامه […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا، داود محمدی در نشست انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها  ضمن تمجید از فعالیت‌های این تشکیلات گفت: در دوره قبلی این نشست در محل انجمن اسلامی معلمان برگزار شده بود چون جایی به شما اجاره نمی‌دادند اما این دوره مراسم را در دانشگاه برگزار کردید و مسئولان وزارت علوم هم در برنامه حضور پیدا کردند و این تفاوت ارزشمندی است که در این سال‌ها به وجود آمده است و یکی از این تفاوت‌ها نیز زحمت شما بود که باعث شد ما امروز به مجلس برویم.


رئیس انجمن اسلامی معلمان تاکید کرد: امروز راهی جز مبارزات مدنی برای پیشبرد کارها وجود ندارد.


نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در همین چند روز چندصد طرح و لایحه به دست ما رسیده است که باید آنها را بررسی کنیم و این اشکال است. دلیل این همه طرح و لایحه نبود احزاب قوی در کشور است. اگر صد و پنجاه نماینده مورد حمایت لیست امید یا صد نماینده فراکسیون امید از پشتوانه حزبی برخوردار بودند امروز این مشکلات وجود نداشت.


وی از نبود یک تشکل قوی سیاسی و حزبی در کشور انتقاد کرد و گفت: به همین خاطر وقت کشور به هدر می‌رود لذا به عنوان یک گروه سیاسی نیاز است در این زمینه تلاش بیشتری داشته باشیم و ای کاش تشکل‌هایی مثل انجمن اسلامی مدرسین، انجمن اسلامی معلمین و انجمن مهندسان با هم کار کنند و یک حزب قدرتمند تشکیل دهند و بتوانند یک حرکت تاثیرگذار داشته باشند و این اتفاقی است که در نهایت در سال‌های آینده رخ خواهد داد.


محمدی گفت: گام بزرگ متحد کردن دانشجویان و استادان دانشگاه است و امیدواریم در آستانه انتخابات این کار صورت بگیرد.


وی گفت: بر اساس وظیفه‌ای که داریم می‌توانیم همه وزرا را مورد سوال قرار دهیم و اگر مسئله‌ای بود در مجلس طرح می‌کنیم و نماینده حق استیضاح و سوال دارد و سعی می‌کنیم از این حق برای ایفای درست وظیفه نمایندگی استفاده کنیم.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس