تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] با اتمام عملیات بتن‌ریزی عرشه پل شرق به شمال تقاطع بزرگراه‌های نیایش و شهید چمران، پیشرفت عملیات اجرایی این پروژه راهگشای عمرانی از مرز ۸۵ درصد فراتر رفت. به گزارش ایسنا، مهندس قاسم مالدار، مجری طرح‌های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام خبر فوق افزود: مجموعه اقدامات عمرانی شامل تحکیم بستر، خاکبرداری […]

[ad_1]

با اتمام عملیات بتن‌ریزی عرشه پل شرق به شمال تقاطع بزرگراه‌های نیایش و شهید چمران، پیشرفت عملیات اجرایی این پروژه راهگشای عمرانی از مرز ۸۵ درصد فراتر رفت.

به گزارش ایسنا، مهندس قاسم مالدار، مجری طرح‌های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام خبر فوق افزود: مجموعه اقدامات عمرانی شامل تحکیم بستر، خاکبرداری و احداث دیواره‌های بتنی در هر دو ضلع شمالی و جنوبی پل شرق به شمال تقاطع بزرگراه نیایش با بزرگراه شهید چمران به اتمام رسیده و به این ترتیب تلاش برای تکمیل شیبراهه‌های این پل جهتی وارد مراحل نهایی زیرسازی شده است.

به گفته وی، بهره‌برداری از این پروژه ضمن کمک به روان‌سازی بار ترافیک در مسیر شرق به غرب بزرگراه نیایش، باعث کاهش محسوس ترافیک در خیابان سئول خواهد شد. به این ترتیب شهروندان تهرانی طی پاییز امسال شاهد ترافیک روان‌تری در مسیرهای یادشده خواهند بود.

بر اساس گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مجموعه پل‌های ولایت در تقاطع بزرگراه نیایش با بزرگراه شهید چمران، از گذشته فاقد رمپ راستگرد شرق به شمال بوده است و تامین این مسیر دسترسی از طریق احداث یک پل جهتی روی لوپ جنوب به غرب انجام می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس