تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی‌گفت: روند ساخت بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شهر خوی ، پیشرفت ۷۶ درصدی دارد. به گزارش‌خبرنگار ایلنا از ارومیه، داریوش‌نصر اظهار کرد: با توجه به‌ شرایط‌ جغرافیایی‌ استان، جبران عقب‌ماندگی توسعه منطقه و هزینه های بالای ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل درخواست تخصیص اعتبارات تعادل و توازن منطقه […]

[ad_1]

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی‌گفت: روند ساخت بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شهر خوی ، پیشرفت ۷۶ درصدی دارد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از ارومیه، داریوش‌نصر اظهار کرد: با توجه به‌ شرایط‌ جغرافیایی‌ استان، جبران عقب‌ماندگی توسعه منطقه و هزینه های بالای ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل درخواست تخصیص اعتبارات تعادل و توازن منطقه ای به صورت ویژه برای آذربایجان غربی را داریم.


وی، وجود پنج پایانه مرزی استان و ۹۶۷ کیلومتر مرز مشترک آذربایجان غربی با سه کشور را از بارزترین فرصت‌های طلایی توسعه منطقه برشمرد و گفت: ساخت و توسعه راه‌های استاندارد علاوه بر کاهش آمار تصادفات جاده‌ای بر پیشرفت و بالندگی اقتصاد استان اثربخش خواهد بود.


مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی خواستار اعمال ماده ۲۱۵ در روند اجرای طرح ساخت و توسعه محور خوی- رازی شد و تصریح کرد: مقدمات ورود سرمایه گذار بومی برای احداث بزرگراه خوی- قطور- رازی فراهم شده و اعمال ماده ۲۱۵ در این محور به شکل ویژه بسیار راهگشا خواهد بود.


نصر یادآور شد: در حال حاضر طرح تعریض و تبدیل راه فرعی خوی- قطور- رازی به راه اصلی اجرا می شود.


این مقام مسئول افزود: ساخت بزرگراه خوی- قطور- رازی با توجه به اجرای راه گذر غرب کشور؛ ایوواغلی به ماه شهر  و  توسعه پایانه مرزی رازی توجیه اقتصادی دارد.


مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی در خصوص روند ساخت بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شهر خوی تصریح کرد: این پروژه ۷۶ درصد پیشرفت اجرایی دارد و تا به امروز ۲۱۷ میلیارد ریال هزینه شده است.


نصر ادامه داد: برای تکمیل بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شهر خوی،  ۱۳۰ میلیارد ریال مورد نیاز است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس