تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش گذارنیوز از رضوان‌شهر، رییس سازمان برنامه و بودجه گیلان در جریان بازدید از ستاد سرشماری رضوان‌شهر بیان داشت: رضوان‌شهر یکی از شهرستان‌های رده بالای استان در زمینه سرشماری است و تاکنون ۱/۵ درصد از بقیه شهرستان‌های گیلان پیش افتاده است. کیوان محمدی با بیان اینکه امسال برای اولین بار سرشماری اینترنتی در […]

[ad_1]

به گزارش گذارنیوز از رضوان‌شهر، رییس سازمان برنامه و بودجه گیلان در جریان بازدید از ستاد سرشماری رضوان‌شهر بیان داشت: رضوان‌شهر یکی از شهرستان‌های رده بالای استان در زمینه سرشماری است و تاکنون ۱/۵ درصد از بقیه شهرستان‌های گیلان پیش افتاده است.


کیوان محمدی با بیان اینکه امسال برای اولین بار سرشماری اینترنتی در کشور برگزار می‌شود، گفت: دلیل  انجام سرشماری این است که می‌خواهیم کشوری توسعه یافته داشته باشیم و این مهم با داشتن آمار و اطلاعات دقیق ممکن می‌شود و بدون داشتن آمار امکان ندارد جایی پیشرفت و توسعه پیدا کند.


محمدی به مزایای سرشماری اینترنتی اشاره و خاطرنشان کرد: امسال به جای کاغذ، اینترنتی و مجازی ثبت‌نام می‌کنیم چون دنیای ما دنیای اینترنت و سرعت است. ما می‌توانیم مانند کشورهای دیگر اورگانیزه‌تر کار کنیم.


رییس سازمان برنامه و بودجه گیلان تاکید کرد: باید مردم را عادت دهیم از فضای مجازی مفید و بهینه استفاده کنند. وقتی ما تاکید داریم حداقل  ۳۰ درصد مردم سرشماری را به صورت اینترنتی انجام دهند برای آیندگان است و باید فضایی ایجاد شود که از اینترنت به خوبی استفاده کنیم.


محمدی با تاکید بر اینکه باید کاری کنیم خانواده‌ها مانند تلویزیون و امثال آن از اینترنت استفاده کنند، بیان داشت: سال ۹۵ آغاز عصر عمومیت بخشیدن به اینترنت و فضاهای مجازی در ایران است و باید تلاش کنیم الگوی رفتاری را در جامعه ایجاد کنیم که کارها با سرعت و دقت بیشتری انجام شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس