تاریخ انتشار: ۳۱ ارد ۱۳۹۴

رئیس شورای المپیک آسیا ابراز امیدواری کرد موفقیت ورزش ایران در آسیا در آینده تداوم داشته باشد. به گزارش  گذارنیوز و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، رئیس شورای المپیک آسیا در افتتاحیه این نشست ابراز امیدواری کرد ارتباط متقابل ورزشکاران برای شکوفایی هرچه بهتر ورزش آسیا نسبت به گذشته بیشتر شود. رئیس شورای […]

رئیس شورای المپیک آسیا ابراز امیدواری کرد موفقیت ورزش ایران در آسیا در آینده تداوم داشته باشد.

شیخ احمد

به گزارش  گذارنیوز و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، رئیس شورای المپیک آسیا در افتتاحیه این نشست ابراز امیدواری کرد ارتباط متقابل ورزشکاران برای شکوفایی هرچه بهتر ورزش آسیا نسبت به گذشته بیشتر شود.

رئیس شورای الپیک آسیادر ابتدای این نشست اظهار داشت :ورزش در کشورهای آسیایی بدون اتحاد و همبستگی با شورای المپیک اسیا به موفقیت نمی رسد. ما اکنون خود را برای بازیهای آسیایی ۲۰۱۷ جاکارتا آماده می کنیم.

وی ارائه توضیحات بیشتر در خصوص بازیهای اسیایی جاکارتای اندونزی را به ماه سپتامبر موکول کرد و افزود: ما منتظریم تا بتوانیم نتایج بهتری در آینده بدست آوریم.

شیخ احمد با تقدیر از میزبانی ایران گفت:‌ از مسئولان برگزاری شصت و ششمین جلسه هیات اجرایی شورای المپیک آسیا که میزبان ما در شهر زیبای تهران بودند تشکر می‌کنیم. امروز ۴۵ عضو شورای المپیک آسیا از کشورهای مختلف آسیایی دورهم جمع شدیم تا برای موفقیت و پیشبرد ورزش آسیا تصمیم گیری کنیم.

رئیس شورای المپیک آسیا در خاتمه به موفقیت ورزشکاران ایرانی در رویدادهای ورزشی اشاره و اظهار کرد: ورزشکاران ایران در سال گذشته در رویدادهای بسیاری شرکت کردند که پیشرفت ورزشی آنها چشمگیر بوده و امیدوارم در آینده تعداد این حضورها و موفقیت هایشان بیشتر شود.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس