تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس هیئت‌مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌غربی از پیشرفت فیزیکی ۸۷ درصدی تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک‌صنعتی شماره ۳ این شهرستان خبر داد. احسان جوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در ارومیه با بیان این مطلب افزود: این تصفیه‌خانه فاضلاب که بزرگترین تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک‌های صنعتی استان در بزرگترین شهرک صنعتی آذربایجان‌غربی است که با ۸۷ درصد […]

[ad_1]

رئیس هیئت‌مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌غربی از پیشرفت فیزیکی ۸۷ درصدی تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک‌صنعتی شماره ۳ این شهرستان خبر داد.

احسان جوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در ارومیه با بیان این مطلب افزود: این تصفیه‌خانه فاضلاب که بزرگترین تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک‌های صنعتی استان در بزرگترین شهرک صنعتی آذربایجان‌غربی است که با ۸۷ درصد پیشرفت فیزیکی در مراحل پایانی ساخت است.


وی افزود: ظرفیت اسمی این تصفیه‌خانه فاضلاب ۱۱۰۰ متر مکعب در روز است که برای ایجاد آن رقمی بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.


جوی با اشاره به بهره‌برداری از تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک‌صنعتی ماکو که همزمان با هفته دولت افتتاح شد، اذعان داشت: در حال حاضر ۸ تصفیه خانه فاضلاب در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به بهره‌برداری رسیده که برای بهره‌برداری از این تصفیه‌خانه‌ها رقمی بالغ بر ۱۲۵ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.


رئیس هیئت‌مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه تصفیه‌خانه‌های فاضلاب شهرک‌های صنعتی نقده و شاهین‌دژ در دست مطالعه فازهای اول و دوم است، گفت: تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی سردشت نیز با ظرفیت اسمی ۱۰۰ متر مکعب در روز در حال اجراست و همچنین مطالعات مرحله اول و دوم تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک‌صنعتی سلماس نیز به اتمام رسیده که در صورت تخصیص اعتبار مراحل اجرایی آن آغاز می‌شود.


جوی همچنین افزود: ظرفیت اسمی مجموع تصفیه‌خانه‌های فاضلاب شهرک‌های صنعتی استان ۴۴۰۰ متر مکعب در روز است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس