تاریخ انتشار: ۱۷ خرد ۱۳۹۴

عضو تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان گفت: با توجه به ماهیت پیچیده مباحث، پیشرفت در مذاکرات تدوین متن‌ها روند کند و آهسته‌ای دارد. به گزارش گذارنیوز حمید بعیدی‌نژاد شنبه شب در صفحه اینستاگرامش نوشت: بعد از پایان یافتن روز سوم مذاکرات و اتمام جلسه معاونین که تا ساعت یازده و نیم هم ادامه داشت، امروز صبح(شنبه […]

عضو تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان گفت: با توجه به ماهیت پیچیده مباحث، پیشرفت در مذاکرات تدوین متن‌ها روند کند و آهسته‌ای دارد.

بعیدی نژاد

به گزارش گذارنیوز حمید بعیدی‌نژاد شنبه شب در صفحه اینستاگرامش نوشت: بعد از پایان یافتن روز سوم مذاکرات و اتمام جلسه معاونین که تا ساعت یازده و نیم هم ادامه داشت، امروز صبح(شنبه به وقت محلی) معاونین وین را ترک نمودند ولی قرار شد کماکان جلسات کارشناسی ادامه یابد.

بر این اساس امروز(شنبه) دو جلسه کارشناسی در صبح و بعدازظهر در خصوص مباحث هسته‌ای و مباحث تحریم ها میان تیم‌های کارشناسی ایران و نمایندگان ۱+۵ برگزار گردید که طی آنها متن پیوست‌های مربوطه مورد بحث و بررسی بیشتر قرار گرفت. با انجام این مرحله از مذاکرات کارشناسی، این دور از مذاکرات پایان یافت.

پس از این مذاکرات، بلافاصله هماهنگی‌های لازم برای تعیین چارچوب و زمان‌بندی جلسات بعدی معاونین و کارشناسان صورت خواهد گرفت.

در مجموع هر چند با توجه به ماهیت پیچیده مباحث، پیشرفت در مذاکرات تدوین متن ها روند کُند و آهسته ای دارد اما در این دور از مذاکرات، متن اصلی و پیوستهای فنی در خصوص مباحث هسته‌ای و تحریمها هر چه بیشتر تکمیل گردید و بحثهای مهمی برای امکان پالایش هر چه بیشتر این متون از موارد اختلافی صورت گرفت.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس