تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] پرسپولیس موفق شد در دیداری تدارکاتی حریف خود را با گل های ماهینی و پریموف شکست دهد. به گزارش ایلنا، شاگردان برانکو ایوانکوویچ در غیاب ۶ ملی پوش خود و البته فرشاد احمدزاده که با مصدومیت جزیی مواجه شده، موفق شدند شهرداری همدان را دو گل شکست دهد. برانکو در این دیدار […]

[ad_1]

پرسپولیس موفق شد در دیداری تدارکاتی حریف خود را با گل های ماهینی و پریموف شکست دهد.

به گزارش ایلنا، شاگردان برانکو ایوانکوویچ در غیاب ۶ ملی پوش خود و البته فرشاد احمدزاده که با مصدومیت جزیی مواجه شده، موفق شدند شهرداری همدان را دو گل شکست دهد.


برانکو در این دیدار بیشتر بازیکنان جدید خود را مورد تست قرار داد و آنها موفق شدند برابر این حریف دسته پایین تر خود با دو گل حسین ماهینی و پریموف شکست دهند.


رادیوشوویچ، آنتونی گولچ، پل یانسکی، پریموف، انصاری و احمد نوراللهی که در دیدارهای اخیر کمتر مورد استفاده قرار گرفته بودند در این بازی تدارکاتی در ترکیب اصلی به میدان رفتند و موفق شدند عملکرد رضایتبخشی از خود به جا بگذارند و برانکو امیدوارتر از گذشته شود.


شاگردان برانکو صبح امروز تمرین سنگینی را زیر نظر برانکو ایوانکوویچ و مربی بدنساز این تیم پشت سر گذاشته بودند و علیرغم این مساله آنها در دیدار تدارکاتی شان مقابل این حریف نه چندان سخت توانستند شرایط خوبی برای پیروزی را به وجود آورند و در نهایت با دو گل به برتری دست یابند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس