تاریخ انتشار: ۲۱ اسف ۱۳۹۳

تیم پرسپولیس در هفته بیست و سوم لیگ برتر مقابل نفت مسجد سلیمان متوقف شد. به گزارش گذارنیوز ، تیم پرسپولیس در هفته بیست و سوم لیگ برتر جام خلیج فارس در مسجد سلیمان از ساعت ۱۴:۳۰ به مصاف تیم نفت این شهر رفت که در نهایت تیم پرسپولیس در ثانیه پایانی با وجود برتری […]

تیم پرسپولیس در هفته بیست و سوم لیگ برتر مقابل نفت مسجد سلیمان متوقف شد.

پرسپولیس

به گزارش گذارنیوز ، تیم پرسپولیس در هفته بیست و سوم لیگ برتر جام خلیج فارس در مسجد سلیمان از ساعت ۱۴:۳۰ به مصاف تیم نفت این شهر رفت که در نهایت تیم پرسپولیس در ثانیه پایانی با وجود برتری ۲بر۱ نتوانست آن را حفظ کند و در نهایت نتیجه را با تساوی ۲بر۲ عوض کرد.

این نتیجه در حالی به دست آمد که نفت مسجد سلیمان با وجود اصرار مسئولان سرخ‌پوش مبنی بر تعویق این بازی مخالفت کرد و در زمان مقرر مقابل پرسپولیس قرار گرفت.

نفتی‌ها که تلاش زیادی برای گرفتن ۳ امتیاز این بازی انجام دادند در رسیدن به هدف خود در لحظات پایانی این دیدار موفق بودند و در نهایت از این بازی یک امتیاز گرفتند.

۳ گل این دیدار در همان نیمه اول مسابقه به ثمر رسید.

امید عالیشاه و علی علیپور در دقیقه ۲۳ و ۳۶ دو گل پرسپولیس را به ثمر رساندند و کیوان امرایی نیز در دقیقه ۴۳ توانست یکی از گل‌های خورده را پاسخ دهد.

نیمه دوم نیز در حالی پایان یافت که رضا کرم لاچعب مهاجم نفت مسجد سلیمان در ثانیه پایانی گل تساوی را وارد دروازه پرسپولیس کرد تا سرخپوشان برتری ۲بر۰ را با تساوی ۲بر۲ عوض کنند.

پرسپولیس با کسب این امتیاز بدون تغییر در مکان نهم باقی ماند.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس