تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اول رییس جمهوری با اشاره به اینکه پیروزی مردم لبنان در برابر رژیم متجاوز صهیونیستی برگ زرینی در تاریخ ملت لبنان و دیگر ملتهای آزادیخواه است، تاکید کرد: این پیروزی در سایه همدلی مردم لبنان و وحدت و انسجام دولتمردان و مجاهدت رزمندگان مقاوم به دست آمده است. به گزارش ایسکانیوز به نقل […]

[ad_1]

معاون اول رییس جمهوری با اشاره به اینکه پیروزی مردم لبنان در برابر رژیم متجاوز صهیونیستی برگ زرینی در تاریخ ملت لبنان و دیگر ملتهای آزادیخواه است، تاکید کرد: این پیروزی در سایه همدلی مردم لبنان و وحدت و انسجام دولتمردان و مجاهدت رزمندگان مقاوم به دست آمده است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، در پیام اسحاق جهانگیری به تمام سلام نخست وزیر لبنان آمده است: فرارسیدن دهمین سالروز پیروزی مردم لبنان در برابر رژیم صهیونیستی در جنگ ۳۳ روزه را به جناب عالی، دولت و ملت مقاوم لبنان تبریک می گویم.
در بخش دیگر پیام معاون اول رییس جمهوری آمده است: یقینا این پیروزی برگ زرینی در تاریخ ملت لبنان و جهان عرب و سایر ملت های آزادیخواه است که در سایه همدلی مردم لبنان و وحدت و انسجام دولتمردان و مجاهدت دلاورمردان و رزمندگان مقاوم به دست آمده است.
جهانگیری در این پیام از خداوند متعال، سلامتی و موفقیت نخست وزیر لبنان و بهروزی و شادکامی مردم این کشور را خواستار شد.
به گزارش ایرنا، جنگ ۳۳ روزه جنگی است که در سال ۲۰۰۶ به مدت ۳۳ روز بین ارتش رژیم صهیونیستی و حزب الله لبنان به وقوع پیوست و دامنه آن شمال فلسطین اشغالی و سراسر لبنان را دربرگرفت.
این جنگ با قطعنامه ۱۷۰۱ شورای امنیت سازمان ملل در تاریخ ۱۴ اوت ۲۰۰۶ با پیروزی چشمگیر حزب الله لبنان پایان یافت.

۲۰۵/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس