تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس‌جمهور گفت:‌ پیروزی اخلاقی ملت ایران یکی از موفقیت‌های بزرگ برجام بود. پیش از آن ما را به ساخت سلاح کشتار جمعی متهم می‌کردند. یک بار در الحاق ایران به کنوانسیون شیمیایی و بازرسی‌های وقت ثابت شده بود که دشمنان ما تهمت‌های واهی به ایران زده‌اند و ما به دنبال ساخت سلاح‌های شیمیایی نبودیم. […]

[ad_1]

رئیس‌جمهور گفت:‌ پیروزی اخلاقی ملت ایران یکی از موفقیت‌های بزرگ برجام بود. پیش از آن ما را به ساخت سلاح کشتار جمعی متهم می‌کردند. یک بار در الحاق ایران به کنوانسیون شیمیایی و بازرسی‌های وقت ثابت شده بود که دشمنان ما تهمت‌های واهی به ایران زده‌اند و ما به دنبال ساخت سلاح‌های شیمیایی نبودیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، حسن روحانی روز صنعت دفاعی را به مسئولان وزارت دفاع تبریک گفت و یاد افرادی که در دوران دفاع مقدس برای دفاع از نظام اسلامی جان خود را فدا کردند، گرامی داشت.


رئیس جمهور گفت: مرداد سال ۹۵ به خاطر فضای منطقه تفاوت‌هایی با مرداد ۹۴ دارد که می‌توانیم از استعدادها و نیروهای خود بهتر استفاده و بهره‌بردای کنیم.


وی به وزیر دفاع و مسئولان این وزارت‌خانه به خاطر تلاش‌های تاثیرگذار آنها خسته نباشید گفت و تاکید کرد: بسیاری از کارگزاران ما در بخش‌های مختلف در برجام تاثیر داشتند و وزارت دفاع یکی از این بخش‌ها بود.


رئیس‌جمهور تاکید کرد: پیروزی اخلاقی ملت ایران یکی از موفقیت‌های بزرگ برجام بود. پیش از آن ما را به ساخت سلاح کشتار جمعی متهم می‌کردند. یک بار در الحاق ایران به کنوانسیون شیمیایی و بازرسی‌های وقت ثابت شده بود که دشمنان ما تهمت‌های واهی به ایران زده‌اند و ما به دنبال ساخت سلاح‌های شیمیایی نبودیم.


وی افزود: مورد دیگری که بهانه فشار به ایران بود این تهمت بود که ایران به دنبال ساخت سلاح‌ هسته‌ای است که بار بزرگ آن بر دوش وزارت دفاع بود.


روحانی تاکید کرد: ثابت شدن دروغگویی بدخواهان ما یکی از موفقیت‌های برجام بود و اینکه آژانس بین‌المللی اعلام کرد نسبت به گذشته پرونده هسته‌ای ایران کاملا بسته شده و کار ما نسبت به آینده و اجرای برجام است. این یک پیروزی حقوقی و فنی و اخلاقی بود که ما به دست آوردیم و وزارت دفاع همه توان فنی خود را برای این کار به کار گرفت.

ادامه دارد..

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس