تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان اسامی ۲۳ بازیکن نهایی را جهت شرکت در مرحله نهایی رقابت های قهرمانی فوتبال جوانان آسیا به میزبانی بحرین اعلام کرد. به گزارش ایسکانیوز، اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال جوانان در حالی از سوی پیروانی سرمربی تیم ملی معرفی شد که بازیکنان باید روز ۱۵ […]

[ad_1]

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان اسامی ۲۳ بازیکن نهایی را جهت شرکت در مرحله نهایی رقابت های قهرمانی فوتبال جوانان آسیا به میزبانی بحرین اعلام کرد.

به گزارش ایسکانیوز، اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال جوانان در حالی از سوی پیروانی سرمربی تیم ملی معرفی شد که بازیکنان باید روز ۱۵ مهر ماه خود را به کادر فنی در هتل آکادمی ملی فوتبال راس ساعت ۱۳ معرفی کنند.

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردو به شرح زیر است:
نیما مختاری-علی طاهران-محمد امین بهرامی-عارف آقاسی از آذربایجان شرقی
شهاب عادلی-محمد غلامرضا-محمد مهدی مهدیخانی-علی شجاعی-رضا جعفری-محمد سلطانی مهر-رضا کرملا چعب-سینا خادم پور-امید نور افکن از تهران
امیر حسین امیر طاهری از کرمان
نیما طاهری- رضا شکاری-عارف غلامی از اصفهان
سید ابوالفضل رزاق پور از مازندران
نیما میرزا زاد از گیلان
محمد آقاجانپور از اراک
شاهین عباسیان- مجتبی نجاریان-حسین ساکی از خوزستان

رقابت های قهرمانی جوانان آسیا ۲۰۱۶ به میزبانی بحرین از ۲۲ مهر لغایت ۹ آبان ۹۵ با حضور ۱۶ تیم برگزار خواهد شد.
– زمانبندی مسابقات در ۴ گروه به وقت تهران به شرح زیر خواهد بود:
گروه A: بحرین، تایلند، کره جنوبی و عربستان
گروه B: کره شمالی، امارات، عراق و ویتنام
گروه C: قطر، ژاپن، یمن و ایران
گروه D: ازبکستان، چین، استرالیا و تاجیکستان
* مرحله گروهی:
۲۲ مهر ۹۵:

گروه A: تایلند – کره جنوبی / ساعت ۱۷:۰۰، استادیوم ملی بحرین
گروه A: بحرینعربستان / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ورزشی خلیفه
۲۳ مهر ۹۵:
گروه B: کره شمالی – ویتنام / ساعت ۱۷:۰۰، استادیوم ورزشی خلیفه
گروه B: اماراتعراق / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ورزشی خلیفه
گروه C: ژاپنیمن / ساعت ۱۷:۰۰، استادیوم ملی بحرین
*گروه C: قطرایران / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ملی بحرین
۲۴ مهر ۹۵:
گروه D: ازبکستان – تاجیکستان / ساعت ۱۷:۰۰ استادیوم ورزشی خلیفه
گروه D: چیناسترالیا / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ملی بحرین
۲۵ مهر ۹۵:
گروه A: عربستان – تایلند / ساعت ۱۷:۰۰، استادیوم ملی بحرین
گروه A: کره جنوبیبحرین / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ورزشی خلیفه
۲۶ مهر ۹۵:
گروه B: ویتنام – امارات / ساعت ۱۷:۰۰، استادیوم ورزشی خلیفه
گروه B: عراقکره شمالی / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ورزشی خلیفه
*گروه C: ایرانژاپن / ساعت ۱۷:۰۰، استادیوم ملی بحرین
گروه C: یمنقطر / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ملی بحرین
۲۷ مهر ۹۵:
گروه D: تاجیکستان – چین / ساعت ۱۷:۰۰، استادیوم ملی بحرین
گروه D: استرالیا – ازبکستان / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ورزشی خلیفه
۲۸ مهر ۹۵:
گروه A: بحرین – تایلند / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ورزشی خلیفه
گروه A: کره جنوبیعربستان / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ملی بحرین
۲۹ مهر ۹۵:
گروه B: کره شمالیامارات / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ورزشی خلیفه
گروه B: عراق – ویتنام / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ملی بحرین
گروه C: قطرژاپن / ساعت ۱۷:۰۰، استادیوم ملی بحرین
*گروه C: یمنایران / ساعت ۱۷:۰۰، استادیوم ورزشی خلیفه
۳۰ مهر ۹۵:
گروه D: ازبکستان – چین / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ورزشی خلیفه
گروه D: استرالیا – تاجیکستان / ساعت ۲۰:۰۰، استادیوم ملی بحرین
* مرحله یک چهارم نهایی
۲ آبان ۹۵

QF1: برنده گروه A – تیم دوم گروه B / ساعت ۱۹:۴۵، استادیوم ملی بحرین
QF2: برنده گروه B – تیم دوم گروه A / ساعت ۱۶:۴۵، استادیوم ورزشی خلیفه
۳ آبان ۹۵
QF3: برنده گروه C – تیم دوم گروه D / ساعت ۱۶:۴۵، استادیوم ملی بحرین
QF4: برنده گروه D – تیم دوم گروه C / ساعت ۱۹:۴۵، استادیوم ورزشی خلیفه
** پلی آف / ۶ آبان ۹۵
PO1: بازنده دیدار ۲۵ – بازنده دیدار ۲۷ / ساعت ۱۹:۴۵، استادیوم ورزشی خلیفه
PO2: بازنده دیدار ۲۶ – بازنده دیدار ۲۸ / ساعت ۱۶:۴۵، استادیوم ملی بحرین
* مرحله نیمه نهایی / ۶ آبان ۹۵
SF1: برنده دیدار ۲۵ – برنده دیدار ۲۷ / ساعت ۱۹:۴۵، استادیوم ملی بحرین
SF2: برنده دیدار ۲۶ – برنده دیدار ۲۸ / ساعت ۱۶:۴۵، استادیوم ورزشی خلیفه
** پلی آف / ۹ آبان ۹۵
PO3: برنده PO1 – برنده PO2 / ساعت ۱۵:۰۰، استادیوم ملی بحرین
* مرحله نهایی / ۹ آبان ۹۵
F: برنده دیدار ۲۹ – برنده دیدار ۳۰ / ساعت ۱۸:۰۰، استادیوم ملی بحرین
** ۴ تیم اول مسابقات قهرمانی جوانان آسیا سهمیه حضور در رقابتهای جام جهانی زیر ۲۰ سال ۲۰۱۷ به میزبانی کره جنوبی را کسب خواهند کرد. با توجه به آیین نامه مسابقات فیفا، کشور میزبان سهمیه حضور در مسابقات را نیز کسب می کند. بر همین اساس در صورتی که تیم کره جنوبی در رقابت های آسیایی در میان ۴ تیم اول قرار گیرد، ۳ دیدار پلی آف بین تیم های بازنده مرحله یک چهارم نهایی برگزار تا سهمیه پنجمین تیم برای حضور در جام جهانی زیر ۲۰ سال ۲۰۱۷ مشخص شود.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس