تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر تیم ملی فوتبال گفت: به دنبال این هستیم که بازیکنان از نظر روانی بیشتر به هم نزدیک شوند. به گزارش ایسکانیوز، افشین پیروانی درباره حضور تیم ملی در ارمنستان و اهداف تیم ملی اظهار داشت: اردوی یک هفته ای مان را در کشور ارمنستان برگزار می کنیم. قبل از بازی های مقدماتی جام […]

[ad_1]

دیدار تیم های ایران و عمان

مدیر تیم ملی فوتبال گفت: به دنبال این هستیم که بازیکنان از نظر روانی بیشتر به هم نزدیک شوند.

به گزارش ایسکانیوز، افشین پیروانی درباره حضور تیم ملی در ارمنستان و اهداف تیم ملی اظهار داشت: اردوی یک هفته ای مان را در کشور ارمنستان برگزار می کنیم. قبل از بازی های مقدماتی جام جهانی مقابل ازبکستان و کره جنوبی سعی کردیم شرایط محل اردو را طوری مهیا کنیم که نزدیک به آب و هوای ازبکستان باشد. به همین خاطر ارمنستان را انتخاب کردیم.
وی افزود: در اینجا هم به دنبال این هستیم که یکی دو بازی تدارکاتی بدون بازیکنان لژیونر خود انجام دهیم.
مدیر تیم ملی خاطرنشان کرد: ان شاء الله آماده می شویم برای دو تا از مهم ترین بازیهای خود که در خانه ازبکستان و در تهران مقابل کره داریم
پیروانی درباره شرایط لژیونرها بیان داشت: در بین لژیونرها پورعلی گنجی و اشکان دژآگه هم به ما اضافه می شوند. پژمان منتظری هم که مصدوم است به جمع ما افزوده خواهد شد.
مدیر تیم ملی در خاتمه درباره اهداف کادر فنی از این اردو اذعان داشت: به دنبال این هستیم که در این اردوها به یک اتحاد و همدلی رسیده و نفرات از نظر ارتباط روحی و روانی به هم نزدیک تر شوند تا بتوانیم در کنار نفراتی که خارج از ایران بازی می کنند یک تیم خوب و یکدست تشکیل دهیم.
۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس