تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، افشین پیروانی در گفت‌وگو با رادیو تهران در مورد شرایط تیم ملی گفت:‌ در حال حاضر در کنار ملی‌پوشان هستم و آماده یک بازی خوب در مقابل قطر هستیم که امیدواریم این بازی با پیروزی ایران همراه شود. وی در مورد اینکه کی‌روش گفته بود اینکه با حضور ۳ […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، افشین پیروانی در گفت‌وگو با رادیو تهران در مورد شرایط تیم ملی گفت:‌ در حال حاضر در کنار ملی‌پوشان هستم و آماده یک بازی خوب در مقابل قطر هستیم که امیدواریم این بازی با پیروزی ایران همراه شود.


وی در مورد اینکه کی‌روش گفته بود اینکه با حضور ۳ کاپیتان از جمله پیروانی در تیم ملی وزن این تیم زیاد می‌شود، گفت: در هر چیزی تجربه مهم است. اوسیانو، من و نکونام کاپیتان‌های تیم ملی پرتغال و ایران بودیم و می‌توانیم کنار جوان‌ها روزهای خوبی را سپری کنیم. البته کی‌روش از مربیان بزرگ است و به ما لطف داشته و امیدواریم با دعای خیر مردم قطر را شکست دهیم.


پیروانی در مورد حمایت هواداران تیم ملی در بازی مقابل قطر افزود: ما با یک کشور عربی چند ملیتی بازی داریم ضمن اینکه مردم به کشورهای عربی حساسیت دارند و مطمئن باشید اگر بازی رایگان هم نبود باز هم ورزشگاه پر می‌شد. شک نکنید با حضور هواداران که یار دوازدهم تیم ملی هستند روز سختی را برای قطر رقم خواهیم زد. هرچند که معتقدم هواداران یار فیکس تیم ملی هستند.


مدیر تیم ملی در مورد دیدارهای تدارکاتی این تیم در ایتالیا گفت: حریفان تدارکاتی می‌توانست بهتر باشد اما در مقطعی به اروپا رفتیم که لیگ‌های اروپایی شروع شده بود و فضای جدی بازی نبود اما اگر بازی‌های بهتری تدارک دیده می‌شد بهتر بود چون بازی تدارکاتی خوب می‌تواند به تیم ملی کمک کند.


وی تأکید کرد: امیدوارم همدلی و اتحاد خوبی بین همه اهالی فوتبال رخ دهد و همگی دست به دست هم دهیم تا اتفاق خوبی برای فوتبال ما به وقوع بپیوندد ان‌شااله تیم ملی با یک پیروزی کار را آغاز کند و همانطور که مردم در المپیک با موفقیت ورزشکاران ایرانی خوشحال شدند این بار نیز هواداران و مردم کشورمان با پیروزی تیم ملی لبخند بر لب‌هایشان بیاید و از ته دل شاد شوند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس