تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان ایران تاکید کرد تیمش پتانسیل صعود به جام جهانی را دارد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کنفرانس سرمربیان تیم های شرکت کننده در تورنمنت بین المللی زیر ۱۹ سال چین در هتل JIN JIANG چین برگزار شد. امیر حسین پیروانی در ابتدای صحبت های […]

[ad_1]

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان ایران تاکید کرد تیمش پتانسیل صعود به جام جهانی را دارد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کنفرانس سرمربیان تیم های شرکت کننده در تورنمنت بین المللی زیر ۱۹ سال چین در هتل JIN JIANG چین برگزار شد. امیر حسین پیروانی در ابتدای صحبت های خود از فدراسیون فوتبال چین به خاطر دعوت از ایران و هم چنین میهمان نوازی مردم چین تشکر کرد و گفت: حضور در این تورنمنت بی شک برای ایران مفید خواهد بود به این خاطر که تیم هایی از قاره های مختلف از مکزیک از آمریکای جنوبی. قزاقستان از اروپا و چین از آسیای شرقی در آن حضور دارند.

وی در ادامه گفت: تیم ملی جوانان ایران بعد از پشت سر گذاشتن بازی های مقدماتی در مشهد با تدارک بهتری کار را آغاز کرد و دو اردوی تدارکاتی در کشورهای ترکیه و آلمان را پشت‌سر گذاشت و در اخیرا هم در تورنمنت سنگاپور که با قهرمانی ایران همراه بود بازی با تیم میزبان و ازبکستان را تجربه کرد که تجربه مفید و سودمندی بود.

وی ادامه داد: بی شک ایران تلاش خواهد کرد در تورنمنت چین علاوه بر رعایت بازی جوانمردانه نمایش های خوبی داشته باشد و با تجربیاتی که از این بازی ها به دست می آورد برای حضور شایسته در بازی های بحرین و هم چنین کسب سهمیه جام جهانی ۲۰۱۷ کره جنوبی آماده شود که این با توجه به پتانسیل فوتبال ایران دور از دسترس نیست. هر چند باید به این نکته اشاره کرد در بحرین علاوه بر ایران ۱۵ تیم آماده دیگر حضور دارند و بهترین تدارک را دیده اند و کار سخت است.

سرمربی تیم ملی چین از تغییر نگاه مردم به فوتبال در چین صحبت کرد و این طور حرف هایش را آغاز کرد: نگاه ها به فوتبال در چین جدی تر شده است. ما تدارک خوبی برای بازی های قهرمانی آسیا در بحرین دیده ایم و حتما با این نیت در بازی های بحرین شرکت می کنیم که خوب نتیجه بگیریم و به جام جهانی صعود کنیم.

سرمربی تیم مکزیک هم گفت: «ما خود را برای جام جهانی سال ۲۰۱۷ کره جنوبی آماده می کنیم و وقتی فدراسیون فوتبال چین برای ما دعوتنامه زد و از حضور تیم های شرکت کننده با خبر شدیم به این نتیجه رسیدیم که حضور در این تورنمنت برای ما مفید خواهد بود.»

سرمربی تیم ملی قزاقستان نیز اعلام کرد که تیمش در این بازی ها تلاش خواهد کرد که ارایه گر بازی های زیبایی باشد و به تجربیات خوبی برای حضور در بازی های بین الملی آتی دست یابد.

گفتنی است، نشست سرپرستان تیم های ملی مکزیک، ایران، چین و قزاقستان نیز برگزار شد که در نهایت مقرر شد تا ایران برابر چین با پیراهن سفید به میدان برود و برابر تیم های مکزیک و قزاقستان با پیراهن قرمز مسابقه می دهد.

دیدار ایران برابر چین روز ۱۹ شهریور ماه از ساعت ۱۹:۳۵ به وقت محلی، ایران برابر مکزیک از ساعت ۱۶ به وقت محلی در روز ۲۱ شهریور ماه و دیدار آخر ایران برابر قزاقستان از ساعت ۱۶:۰۰ به وقت محلی و در روز ۲۳ شهریور ماه برگزار می شود.

۶۰۵/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس