تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دروازه بان سابق تیم تراکتورسازی و کنونی صنعت نفت آبادان دست به اقدامی انسان دوستانه زد. به گزارش تابناک ورزشی،عقیل اعتمادی دروازه بان ایرانی- هلندی که سابقه بازی در تراکتورسازی را دارد و اکنون در صنعت نفت آبادان توپ می زند، به همراه جمع بزرگى از بازیکنان باشگاه‌هاى هلند و از طریق یکى از […]

[ad_1]

دروازه بان سابق تیم تراکتورسازی و کنونی صنعت نفت آبادان دست به اقدامی انسان دوستانه زد.

به گزارش تابناک ورزشی،عقیل اعتمادی دروازه بان ایرانی- هلندی که سابقه بازی در تراکتورسازی را دارد و اکنون در صنعت نفت آبادان توپ می زند، به همراه جمع بزرگى از بازیکنان باشگاه‌هاى هلند و از طریق یکى از دوستان نزدیکش که در کشور زیمبابوه مدرسه فوتبال راه اندازى کرده است، با کمک‌های مادی و معنوى از کودکان نیازمند آفریقایی، حس انسان دوستى خودشان را نشان داده‌اند.

نکته قابل توجه اینکه اعتمادی پیراهن خود در تراکتورسازی را به زیمباوه ارسال کرده تا برتن کودکان این کشور پوشانده شود.

اعتمادی در این باره اظهار داشت: روزى که به همراه دیگر دوستان فوتبالیستم در هلند می‌خواستیم برخى لوازم و البسه مورد نیاز این کودکان را ارسال کنیم، دلم خواست بهترین یادگارى خودم، دستکش‌ها و استوک‌هاى اختصاصى‌ام را با نیت خوب و خیر به زیمبابوه ارسال کنم. من همیشه مدیون و عاشق هواداران تراکتورسازی هستم و افتخار می‌کنم که پیراهن تراکتور به عنوان تیمى بزرگ در تمامى نقاط جهان شناخته شود و بر تن جهانیان باشد.

[ad_2]

منبع:تابناک ورزشی

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس