تاریخ انتشار: ۲۷ ارد ۱۳۹۵

– جانباز ارتشی مدافع حرم، آسایش و امنیت کنونی کشور را به برکت وجود ولایت و رهبری دانست و گفت: در صحنه های حساس، همواره پیام های رهبری، قوت و الهام بخش بزرگی برای رزمندگان و مدافعان حرم است.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
گروهبان یکم امیر جباری، روز یکشنبه در دیدار مسئولان و فرماندهان سپاه مراغه با وی، افزود: در راه مبارزه با گروه های تکفیری، ایمان قلبی به خدا و ولایتمداری رزمندگان، بزرگترین دلگرمی و موجب آرامش خاطر برای جبهه مقاومت اسلامی است.
وی، یادآوری کرد: پلاکی که در دست دارم، مدال افتخار من بوده که از دست ولایت گرفته ام و هرگز آن را از دست نخواهم داد.
جباری، ادامه داد: افتخارم در زندگی، سربازی ولایت و رهبر معظم انقلاب بوده و در این راه از هیچ کوششی فروگذاری نخواهم کرد.
این جانباز ارتشی مدافع حرم مراغه در مبارزه با گروه های تکفیری از ناحیه سر و پا دچار مجروحیت و موج گرفتگی شده و به درجه جانبازی نایل شده است.
جباری، با سابقه عضویت در پایگاه مقاومت بسیج شهید مدنی مراغه، ۲۸ اسفند سال گذشته برای مقابله با گروه های تکفیری عازم سوریه شده بود که در سیزدهم فروردین سال جاری در درگیری با گروه های تکفیری در منطقه خان طومان جنوب حلب به درجه جانبازی نائل شده است.
در این آیین، فرمانده و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه از این مدافع حرم جانباز ارتشی عیادت کردند.
شهرستان مراغه با ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در ۱۴۷ کیلومتری جنوب تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع شده و در دوران دفاع مقدس هزار و ۴۰۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی و سه شهید مدافع حرم نیز برای دفاع از حرم ائمه اطهار (ع) تقدیم کرده است.
۸۰۲۳/۶۱۸۳

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس