تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] «علیرضا منصوریان» سرمربی استقلال از همه هواداران این تیم خواست برای دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل قطر، در ورزشگاه آزادی حضور یافته و به حمایت از ملی پوشان بپردازند. به گزارش ایسکانیوز از باشگاه استقلال، «علیرضا منصوریان» گفت: تیم ملی ایران یک مسابقه مهم و تعیین کننده در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ […]

[ad_1]

منصوریان

«علیرضا منصوریان» سرمربی استقلال از همه هواداران این تیم خواست برای دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل قطر، در ورزشگاه آزادی حضور یافته و به حمایت از ملی پوشان بپردازند.

به گزارش ایسکانیوز از باشگاه استقلال، «علیرضا منصوریان» گفت: تیم ملی ایران یک مسابقه مهم و تعیین کننده در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر قطر دارد و باید برنده از زمین خارج شود. تیم ملی ایران در این مسابقه با کسب ۳ امتیاز شیرین و ارزشمند می تواند مسیر صعودش به جام جهانی را هموار سازد.
وی افزود: برای رسیدن به این هدف مهم، حمایت هواداران حیاتی و نقش ارزنده ای در روحیه دادن به تیم ملی دارد و در این دیدار دیگر قرمز و آبی مطرح نیست و تنها رنگ مهم، سفید است.
سرمربی استقلال اظهار داشت: امیدوارم همه صندلی های ورزشگاه ازادی پر شود و شبی به یادمانی در تاریخ فوتبال ایران رقم خورد. دوست دارم تمامی صندلی ها را هواداران سفید پوش، پر کنند و با انرژی که از سکوها به داخل زمین می رسد، شاهد ارایه فوتبالی زیبا و یک پیروزی قاطع و شیرین باشیم.
تیم ملی فوتبال ایران امروز (پنجشنبه) ساعت ۲۱ در نخستین دیدار از مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف قطر می رود.

۴۰۱/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس