تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت داوود رشیدی را تسلیت گفت. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی معاونت هنری وزارت ارشاد، پیام معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درگذشت استاد داوود رشیدی به این مضمون است: «انالله و انا الیه راجعون با کمال تاسف و […]

[ad_1]

معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت داوود رشیدی را تسلیت گفت.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی معاونت هنری وزارت ارشاد، پیام معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درگذشت استاد داوود رشیدی به این مضمون است:

«انالله و انا الیه راجعون

با کمال تاسف و تاثر جامعه هنری ایران داغ دار هنرمند توانای عرصه تئاتر خود گردید.

استاد داوود رشیدی هنرمند فرهیخته و توانای عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون در پی بیماری دار فانی را وداع گفت و خیل عظیم علاقمندان و هنردوستان خود را به سوگ نشاند.

کارنامه درخشان فعالیت های هنری ایشان به تنهایی گویای نبوغ هنری و توانایی بالای ایشان در عرصه هنر است و این آثار همیشه نام و یاد او را در تاریخ فرهنگ و هنر این مرز و بوم زنده نگه خواهد داشت.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به جامعه هنری کشور و عموم علاقمندان استاد، از خداوند بزرگ برای روح بلند آن مرحوم آمرزش و آرامش و برای بازماندگان به ویژه خانواده معظم و همسر هنرمندشان سرکار خانم احترام برومند و فرزند هنرمند ایشان سرکار خانم لیلی رشیدی صبر و شکیبایی مسالت دارم.»

۵۰۸

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس