تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] علی اصغر مونسان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان پیامی را صادر کرد. متن پیام به این شرح است: عید قربان، زیباترین جلوه عشق و ایثار و کامل ترین نمونه رهایی بندگان از تعلقات دنیوی و غلبه بر هوای نفس است. روزی که حضرت ابراهیم خلیل الله با […]

[ad_1]

علی اصغر مونسان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان پیامی را صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

عید قربان، زیباترین جلوه عشق و ایثار و کامل ترین نمونه رهایی بندگان از تعلقات دنیوی و غلبه بر هوای نفس است. روزی که حضرت ابراهیم خلیل الله با توکل به لطف معبود، در نهایت تسلیم و رضا فرزند خویش را به مسلخ عشق برد و از سخت ترین آزمون بشریت سر بلند بیرون آمد.

دهمین روز از ماه ذی الحجه سالروز مرور درس بزرگ انسانیت و برترین جلوه عبودیت است تا همواره بیاد داشته باشیم که پرتو عشق الهی تنها در سایه خلوص اندیشه و تبری جستن از هوای نفس قلوب بندگان را روشن کرده و آنان را از ظلالت و گمراهی می رهاند.

این عید خجسته در حالی از راه می رسد که دل های بندگان در زلال عرفه از زنگار معاصی پاک گشته و عطر استجابت دعای بندگان مشام جان مسلمانان را می نوازد تا عاشقان کوی دوست را که جز به رضای خداوند نمی‌اندیشند بشارت دهد که با توسل به مقام ربوبیت حضرت حق و دل کندن از غیر او مسیر سعادت و نیکبختی را برگزیده اند.  

در روزهایی که معطر به عطر عرفه است فرا رسیدن عید سعید قربان را به تمامی هموطنان به ویژه ساکنان و گردشگران جزیره زیبای کیش تبریک گفته و از پیشگاه پروردگار متعال سعادت و نیکبختی همه مسلمانان  و سربلندی روز افزون جهان اسلام را مسئلت دارم.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس