تاریخ انتشار: ۳۰ فرو ۱۳۹۵

رئیس مجلس با تبریک حضور گسترده مردم سوریه در انتخابات پارلمانی این کشور به رئیس جمهور این کشور گفت: حضور مردم در پای صندوق های رأی، نشان از حمایت قاطع مردم سوریه از جنابعالی به عنوان نماد مقاومت، ایستادگی و استقلال است.

به گزارش “گذارنیوز”  دکترعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پی برگزاری موفقیت آمیز انتخابات پارلمانی سوریه پیام تبریکی صادر کرد.متن این پیام به شرح زیر است:

 

 

جناب آقای بشار اسد

 

رئیس جمهور محترم جمهوری عربی سوریه

 

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 

با کمال خرسندی برگزاری موفقیت آمیز انتخابات در کشورتان را به جنابعالی،دولت و ملت کشور دوست و برادر جمهوری عربی سوریه صمیمانه تبریک می گویم.

 

حضور گسترده مردم در انتخابات اخیر علی رغم فشارهای گسترده سیاسی – روانی و امنیتی و تلاش مذبوحانه گروه های تروریستی برای جلوگیری از حضور مردم در پای صندوق های رأی،نشان از حمایت قاطع مردم سوریه از جنابعالی به عنوان نماد مقاومت،ایستادگی و استقلال سرزمین شان در برابر تهاجم همه جانبه عناصر شوم تروریست و حامیان بین المللی و منطقه ای آنها دارد.

 

مایلم تأکید نمایم؛راهبرد جمهوری اسلامی ایران همکاری نزدیک و گسترده همه جانبه با دولت و ملت سوریه در جهت برقراری ثبات، آرامش و امنیت در منطقه می باشد.

 

اطمینان دارم در پرتو استقامت و پایداری دولت و ملت سوریه به زودی شاهد شکست گروه های افراطی و تروریست خواهیم بود.

 

با اغتنام از فرصت موفقیت روزافزون جنابعالی را از خداوند منان مسئلت دارم.

 

 

 

علی لاریجانی

 

رئیس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران/

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس