تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۴

رییس سازمان انرژی اتمی ایران از مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.

به گزارش “گذارخبر” متن این پیام به شرح زیر است;
جناب آقای دکتر لاریجانی
رییس محترم مجلس شورای اسلامی
باسلام و تحیّت،
 با احترام، اکنون که در پرتو الطاف الهی، ارشادات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و تدابیر ریاست محترم جمهوری و نیز به یمن همّت و حمیّت سایر خدمتگزاران نظام مقدس اسلامی بویژه حضرتعالی، زمینه مناسب برای پایان بخشیدن به بحرانِ ساختگی هسته­ای فراهم آمده است، به حکم وظیفه اسلامی و انسانی، برخود فرض می­دانم تا از تلاش‌های صادقانه دست­اندرکاران این اقدام مبارک قدردانی نمایم.
کسانی که با ابعاد و زوایای پرونده هسته­ای کشورمان و سیر تحوّلات آن آشنایی دارند، نیک می دانند که جنابعالی طیّ پانزده سال گذشته در مقام مدیری توانمند و مشاوری بصیر، تمام توش و توان خود را در مسیر عبور پیروزمندانه ایران اسلامی از این گذرگاه تاریخی بکار گرفته و نقشی ماندگار از خود به یادگار نهاده­اید. بدون تردید در صفحات تاریخ معاصر ایران درج خواهد شد که جنابعالی در کلّ فرآیند مذاکرات هسته­ای و به سرانجام رساندن آن نقش مؤثری بر عهده داشته­اید.
 تدابیر خردمندانه جنابعالی در مقام دبیر شورایعالی امنیت ملّی و حلّ و فصل بسیاری از موضوعات مورد اختلاف در قالب بحث “مدالیته” و همچنین ارائه دیدگاه‌های راهگشا از سوی آن برادر گرانقدر در فرآیند مذاکرات محرمانه با ایالات متحده آمریکا در دولت‌های دهم و یازدهم و نیز در جریان مذاکرات چالش‌برانگیز و نفس‌گیر جمهوری اسلامی ایران با کشورهای عضو گروه ۱+۵ از حافظه تاریخی ملّت ایران زدوده نخواهد شد.
 اینجانب همچنین مراتب سپاس و قدردانی خود را نسبت به مدیریت شایسته جنابعالی در جریان  بررسی برنامه جامع اقدام مشترک(برجام)در مجلس شورای اسلامی  و تصویب آن به حضورتان اعلام می نمایم.
 افزون براین، برخود واجب می­دانم تا به نمایندگی از خانواده بزرگ و افتخار آفرین صنعت هسته­ای از همراهی و همگامی همدلانه نمایندگان خانه ملّت بویژه اعضای محترم کمیسیون برجام سپاسگزاری نمایم.
امید است در سایه اتّحاد و انسجام اسلامی و همدلی و همزبانی ملّی، بیش از پیش بر مسیر تحقّق اهداف بلند نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران توفیق یابیم.
 دوام سلامتی و مزید توفیقات جنابعالی و همکاران گرامی را از درگاه ایزد متعال مسئلت می نمایم

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس