تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر بهداشت همزمان با فرا رسیدن عید غدیر خم، پیام تبریکی را در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه های اجتماعی منتشر کرد. به گزارش ایسنا به نقل از وبدا، متن این پیام به شرح زیر است: عید ولایت دردانه‌ ی عالم در جهان امروز با وجود تمامی کشف ‌ها و پیشرفت‌ ها، […]

[ad_1]

وزیر بهداشت همزمان با فرا رسیدن عید غدیر خم، پیام تبریکی را در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه های اجتماعی منتشر کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از وبدا، متن این پیام به شرح زیر است:

عید ولایت دردانه‌ ی عالم

در جهان امروز با وجود تمامی کشف ‌ها و پیشرفت‌ ها، آرامش، گم ‌گشته‌ی انسان و گوهری کمیاب شده و جنگ و فقر و تبعیض و نیرنگ و دروغ بر سر ساکنان کره‌ی خاکی سایه افکنده است.

در این احوال، انسان بیش از هر آموزه ‌ای نیازمند ترویج اخلاق و آموختنِ زیستن در صلح، آرامش، عدالت و مسالمت است و این همه، تنها گوشه‌ ای از اندیشه و مسلک مولای متقیان حضرت علی(ع) است. بزرگ‌ مردی دردانه که هر که او را شناخت، جرعه نوش دریای مرامش شد و شناختن بیشتر و شناساندن‌ اش، امروز بیش از هر زمانی نیاز حاکمان و وظیفه‌ی اندیشمندان و مصلحان است.

با این امید، فرارسیدن عید سعید غدیر را خدمت تمام هموطنان عزیز تبریک عرض می‌ کنم و امیدوارم یکایک‌ مان بتوانیم به قدر کفایت از نعمت‌ ها و برکات این روز شریف بهره ببریم.

آرزو می ‌کنم خداوند قادر و مهربان، در روزی که به عطر ولایت و عطوفت علی ابن ابی ‌طالب(ع) معطّر گشته سلامت و سعادت ملت بزرگ ایران را عیدی تلاش‌ گران حوزه‌ی سلامت قرار دهد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس