تاریخ انتشار: ۰۳ تیر ۱۳۹۴

روزهای نقل و انتقالات، روزهای گمانه زنی و شایعات و البته شنیدن خبرهای غیر منتظره است. به گزارش گذار نیوز، برخی خبرنگاران نزدیک به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس حدود یکی دو ساعت پیش از یک نقل و انتقال عجیب صحبت کرده اند که باور کردنش کمی سخت است. اینکه پیام صادقیان برای مذاکره به […]

روزهای نقل و انتقالات، روزهای گمانه زنی و شایعات و البته شنیدن خبرهای غیر منتظره است.

صادقیان

به گزارش گذار نیوز، برخی خبرنگاران نزدیک به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس حدود یکی دو ساعت پیش از یک نقل و انتقال عجیب صحبت کرده اند که باور کردنش کمی سخت است.

اینکه پیام صادقیان برای مذاکره به باشگاه استقلال خواهد رفت.

همانطور که می دانید هافبک جنجالی فصل گذشته پرسپولیس که روز گذشته با اعلام رسمی برانکو ایوانکویچ از این تیم جدا شد، و حالا امروز شنیده شد که صادقیان مدنظر استقلالی ها و پرویز مظلومی است.

صادقیان که فصل قبل بیشتر درگیر حواشی شده بود تا فوتبال، نتوانست در لیست برانکو قرار گیرد تا این مربی کروات رسما نام وی را در لیست مازاد پرسپولیس قرار دهد و البته رفتنش به استقلال می تواند یادآور کار بازیکنانی چون شاهرخ بیانی و احمدرضا عابدزاده و مهدی هاشمی نسب باشد که هر کدام با رفتن از تیم قبلی به تیم رقیب، یاغی لقب گرفتند.

حالا اما طبق اخباری که رسیده قرار است صادقیان به همراه اکبر صادقی، به باشگاه استقلال بروند و البته ظاهرا زمان باشگاه رفتن این دو هنوز معلوم نیست.

هر چند هنوز خبر دقیقی در این خصوص اعلام نشده اما بعید هم نیست که صادقیان بخواهد با استقلالی ها مذاکره کند.  این در حالی است که طبق شنیده ها، باشگاه نفت تهران خواستار جذب پیام صادقیان است.خود پیام هم البته دوست دارد حتی با مذاکره هم پرسپولیسی ها را قلقلک بدهد.

محسن مسلمان هم یکی دیگر از بازیکنان مدنظر پرویز مظلومی است که البته دوست نزدیک صادقیان است و ممکن است در صورت توافق مسلمان با استقلال، وی پیام را استقلالی کند.

باید منتظر روزهای آینده ماند، هر چند شایعه استقلالی شدن پیام هم می تواند باعث واکنشهای طرفداران استقلال هم بشود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس