تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۴
پیام تسلیت دایی، برانکو، گل محمدی و ویسی

علی دایی، برانکو ایوانکوویچ، یحیی گل محمدی و عبدالله ویسی با انتشار پیام هایی درگذشت هوادار حاضر در استادیوم تختی را که به دلیل ایست قلبی درگذشت، این ضایعه را تسلیت گفتند.

به گزارش “گذار خبر”، سرمربیان صبای قم، پرسپولیس، ذوب آهن و استقلال خوزستان بابت درگذشت مرحوم حسینی اصل که روز گذشته و در جریان دیدار دو تیم نفت تهران و پرسپولیس به دلیل ایست قلبی جان خود را از دست داد، پیام تسلیت منتشر کردند.

علی دایی در این پیام اعلام کرد: خبر درگذشت یکی از هواداران فوتبال اینجانب را متاثر و مکدر ساخت. مرحوم  حسینی که در آستانه اربعین حسینی دار فانی را وداع و دعوت حق را لبیک گفت می تواند ورای رنگها و تعصبات رنگی فوتبالی مورد توجه قرار گیرد.فردی که در این سن و سال در محیط ورزشی حضور می یابد شایسته توجه و تکریم است و به سهم خود فقدان وی را به خانواده اش تسلیت می گویم.

همچنین یحیی گل محمدی، سرمربی اسبق پرسپولیس و حال حاضر ذوب اهن درگذشت هوادار حاضر در استادیوم تختی را تسلیت گفت و برای خانواده آن مرحوم طلب صبر کرد.
گل محمدی در این رابطه گفت: شنیدن این خبر باعث ناراحتی جامعه فوتبال شد و آن را به خانواده فوتبال و هواداران پرسپولیس تسلیت می گویم و برای خانواده آن مرحوم نیز طلب صبر می کنم و به عنوان عضوی از جامعه فوتبال و خانواده ذوب تسلیت می گویم.

برانکو نیز در این پیامی آورده است درگذشت هر عضو از خانواده فوتبال برای همه ما غم بزرگی است و من واقعا ناراحتم که این اتفاق امروز در ورزشگاه تختی رخ داد.

برانکو  ادامه داد: فوتبال ورزش زندگی و شادی است اما گاهی در حاشیه آن اتفاقات تلخی می افتد که از جمله آن درگذشت فرد زحمتکشی است که روزگار خود را با در زمین های فوتبال می گذرانده است. من به سهم خودم این واقعه را به بازماندگان او و البته خانواده بزرگ فوتبال تسلیت می گویم و امیدوارم که اخباری از این دست هرگز در میادین ورزشی شنیده نشود. همچنین وظیفه خود می دانم اعلام کنم که شخصا به همراه مدیریت پرسپولیس، کادرفنی و بازیکنان در کنار خانواده این مرحوم خواهیم بود.

عبدالله ویسی سرمربی استقلال خوزستان نیز با ارسال پیامی درگذشت این هواداررا تسلیت گفت.

ویسی در این پیام آورده است: من نیز از شنیدن خبر درگذشت هوادار تیم پرسپولیس ناراحت شدم و برای خانواده آن مرحوم طلب صبر دارم.به عنوان عضوی از خانواده استقلال خوزستان این واقعه را به فوتبال ایران و باشگاه و هواداران پرسپولیس تسلیت می گویم و برای آن مرحوم طلب مغفرت می نماین.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس