تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس جمعیت هلال احمر در پیام تبریکی به مناسبت هفته دولت گفت: هفته‌ دولت، هم فرصتی است برای یاد کردن از بزرگی و مجاهدت‌های شهیدان رجایی و باهنر و هم فرصتی برای مرور خدمات و تلاش‌های دولتمردان در قوه مجریه. به گزارش ایسنا، و بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر سید […]

[ad_1]

رئیس جمعیت هلال احمر در پیام تبریکی به مناسبت هفته دولت گفت: هفته‌ دولت، هم فرصتی است برای یاد کردن از بزرگی و مجاهدت‌های شهیدان رجایی و باهنر و هم فرصتی برای مرور خدمات و تلاش‌های دولتمردان در قوه مجریه.

به گزارش ایسنا، و بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر سید امیرمحسن ضیائی در پیام خود آورده است:« مناسبات‌ تقویمی بیش از هر چیز فرصتی هستند تا تاریخ یک ملت ورق بخورد و نقش و جایگاه مردان بزرگ بازخوانی شوند. در تاریخ هر ملت، فراز و نشیب‌های تلخ و شیرینی وجود دارد که تعیین‌کننده سرنوشت و سازنده فرهنگ آن ملت است. نظام مقدس جمهوری اسلامی در ایران به رهبری بزرگ مردی که جهان مانند او را کمتر به خود دیده است و همچنین جان‌فشانی فرزندان فداکار این مرز و بوم، حرکت خود را آغاز کرد. در این میان، شهادت دو شخصیت فداکار اسلام؛ رجایی و باهنر که به دست منافقان کوردل به فیض شهادت نائل آمدند، فصلی از شهادت را به نام «هفته دولت» در تاریخ انقلاب گشوده است.

مقام معظم رهبری، درباره ویژگی‌های اخلاقی شهیدان رجایی و باهنر می‌فرماید: “شهید باهنر، مرد بی‌تظاهری بود که هیچ کس از ظاهر آرام او نمی‌فهمید در باطن و ذهن و اندیشه موّاج او چه می‌گذرد. وی یکی از متفکرین و تئوریسین‌ها و ایدئولوگ‌های انقلاب بود. نوشته‌های زیادی داشت و کتاب‌های زیادی را تنظیم کرده بود…. نقش شهید رجایی و باهنر در افشا کردن ماهیت لیبرالی و منافقانه بنی صدر، بسیار برجسته بود.” 

هفته‌ دولت؛ هم فرصتی است برای یاد کردن از بزرگی و مجاهدت‌های آن بزرگواران برای انقلاب و هم فرصتی برای مرور خدمات و تلاش‌های دولتمردان در قوه مجریه؛ فرصتی که می‌توان با بهره‌گیری از رهنمودهای داهیانه رهبر معظم انقلاب؛ ضمن استمرار حرکت در مسیر بهسازی نظام اقتصادی کشور، استفاده از ظرفیت‌های عظیم اجتماعی، جذب و هدایت حداکثری جوانان در فعالیت‌های داوطلبانه و تلاش برای پیشرفت در حوزه فرهنگی را به عنوان هدفی بزرگ دنبال کرد.

اینجانب “هفته دولت” را به همه تلاشگران عرصه سازندگی کشور و همچنین مردم شریف و انقلابی ایران و همکاران ارجمندم در نهاد مردمی جمعیت هلال احمر تبریک عرض می‌نمایم.»

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس