تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دکتر جان بابایی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: از ۴ خدمه و تکنسین اورژانس بالگردی که صبح امروز دچار سانحه شد، سه خدمه خلبان و کمک خلبان و یک تکنسین اورژانس دچار آسیب سطحی شدند و حال آنان مساعد است. به گزارش ایسکانیوز، رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران که در محل سقوط بالگرد […]

[ad_1]

دکتر جان بابایی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: از ۴ خدمه و تکنسین اورژانس بالگردی که صبح امروز دچار سانحه شد، سه خدمه خلبان و کمک خلبان و یک تکنسین اورژانس دچار آسیب سطحی شدند و حال آنان مساعد است.

به گزارش ایسکانیوز، رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران که در محل سقوط بالگرد حضور دارد ضمن تسلیت شهادت یکی از تکنسین های بالگرد اورژانس مازندران ،گفت: از ۴ خدمه و تکنسین اورژانس بالگردی که صبح امروز دچار سانحه شد، سه خدمه شامل خلبان و کمک خلبان و یک تکنسین اورژانس دچار آسیب سطحی شدند و حال آنان مساعد است.

همچنین دکتر آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت در این باره پیام تسلیتی صادر کرد.
به گزارش وبدا، متن این پیام به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

از هم خدمتگزاری از حوزه سلامت، در مسیر خدمت به مردم، جان خویش را از دست داد.
خبر سقوط بالگرد اورژانس ۱۱۵ و درگذشت شهادت گونه یکی از همین خدمتگزاران خط اول سلامت کشور، خانواده سلامت کشور را سوگوار ساخت.
ضمن تسلیت این ضایعه دردناک به خانواده تکنسین اورژانس مازندران و جامعه سلامت کشور از خداوند منان برای آنان, صبر جمیل مسئلت دارم و اطمینان دارم توفیق خدمت به خلق ، آن عزیز را در زمره مجاهدان قرار داده است.

دکتر محمد آقاجانی معاون درمان

گفتنی است یک فروند بالگرد اورژانس ۱۱۵ مازندران که صبح امروز برای انتقال مصدومین سانحه منطقه گزنک در هراز در هنگام فرود به دلیل گرد و غبار فراوان و کاهش دید با ستون برق جاده برخورد کرد دچار سانحه شد و در این سانحه تکنیسین اورژانس ۱۱۵ مازندران به شهادت رسید.

۲۰۱۰۶

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس