تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] باز هم خدمتگزاری از حوزه سلامت، در مسیر خدمت به مردم، جان خویش را از دست داد. به گزارش ایسکانیوز در پی سقوط یک فروند بالگرد اورژانس در حین انجام ماموریت، در منطقه گزنک جاده هراز و به شهادت رسیدن تکنیسین اورژانس این بالگرد، دکتر آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت پیام تسلیتی صادر کرد.به […]

[ad_1]

محمد آقاجانی

باز هم خدمتگزاری از حوزه سلامت، در مسیر خدمت به مردم، جان خویش را از دست داد.

به گزارش ایسکانیوز در پی سقوط یک فروند بالگرد اورژانس در حین انجام ماموریت، در منطقه گزنک جاده هراز و به شهادت رسیدن تکنیسین اورژانس این بالگرد، دکتر آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت پیام تسلیتی صادر کرد.
به گزارش وبدا، متن این پیام به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

باز هم خدمتگزاری از حوزه سلامت، در مسیر خدمت به مردم، جان خویش را از دست داد.
خبر سقوط بالگرد اورژانس ۱۱۵ و درگذشت شهادت گونه یکی از همین خدمتگزاران خط اول سلامت کشور، خانواده سلامت کشور را سوگوار ساخت.
ضمن تسلیت این ضایعه دردناک به خانواده تکنسین اورژانس مازندران و جامعه سلامت کشور از خداوند منان برای آنان, صبر جمیل مسئلت دارم و اطمینان دارم توفیق خدمت به خلق ، آن عزیز را در زمره مجاهدان قرار داده است.

دکتر محمد آقاجانی
معاون درمان

گفتنی است یک فروند بالگرد اورژانس ۱۱۵ مازندران که صبح امروز برای انتقال مصدومین سانحه منطقه گزنک در هراز در هنگام فرود به دلیل گرد و غبار فراوان و کاهش دید با ستون برق جاده برخورد کرد دچار سانحه شد و در این سانحه تکنیسین اورژانس ۱۱۵ مازندران به شهادت رسید.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس