تاریخ انتشار: ۱۴ اسف ۱۳۹۴

منتخب مردم تهران در مجلس دهم در پی درگذشت عالم مجاهد آیت‌الله عباس واعظی طبسی تولیت آستان قدس رضوی پیام تسلیتی را صادر کرد.

،به گزارش “گذارنیوز”  محمدرضا عارف منتخب مردم تهران در مجلس دهم در پی درگذشت عالم مجاهد آیت‌الله عباس واعظی طبسی تولیت آستان قدس رضوی پیام تسلیتی را صادر کرد.

در بخشی از این پیام آمده است: ایشان بعد از انقلاب  اسلامی نیز یکی از یاران فعال و باوفای نظام جمهوری اسلامی ایران در مسئولیت‌های خطیر در دوره‌های مختلف بودند و خدمات خود را با رویکرد وظیفه شناسانه تقدیم ملت شریف ایران  بخصوص مردم نجیب استان خراسان کردند  و منشاء تحولات چشم‌گیری در این استان بودند.

متن کامل این پیام بدین شرح است:

«انالله و اناالیه راجعون

رحلت فقیه دانشمند و مجاهد خستگی‌ناپذیر حضرت آیت‌الله ناصر واعظ طبسی عضو  محترم مجلس خبرگان و مجمع تشخیص مصلحت نظام موجب تاثر و تالم شد.

مرحوم آیت‌الله واعظ طبسی در دوران حاکمیت استبداد و خود محوری دوران طاغوت با نقش آفرینی ارزشمند و هدایت جوانان و  با تحمل زندان‌های طولانی مدت از کرامت و منزلت مردم دفاع کرد. ایشان بعد از انقلاب  اسلامی نیز یکی از یاران فعال و باوفای نظام جمهوری اسلامی ایران در مسئولیت‌های خطیر در دوره‌های مختلف بودند و خدمات خود را با رویکرد وظیفه شناسانه تقدیم ملت شریف ایران  بخصوص مردم نجیب استان خراسان کردند  و منشاء تحولات چشم‌گیری در این استان بودند.

اینجانب رحلت حضرت آیت‌الله  واعظ طبسی را به رهبر معظم انقلاب، مردم سرافراز ایران بویژه مردم متدین و بزرگوار استانهای خراسان ،نمایندگان محترم مجلس خبرگان رهبری ، اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام ،حوزه‌های علمیه علی الخصوص خانواده محترم آن فقیه عظیم شأن و فرزندان آن عالم وارسته تسلیت عرض می کنم و علو درجات را برای آن مرحوم  از خداوند متعال مسالت می کنم.

محمدرضا عارف»

نشست خبری محمدرضا عارف که قرار بود فردا (شنبه) برگزار شود، به دلیل حضور عارف در مراسم تشیع مرحوم آیت‌الله طبسی لغو شد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس