تاریخ انتشار: ۱۲ خرد ۱۳۹۴

در پی انتخاب مجدد سپ بلاتر به عنوان رئیس فدراسیون جهانی فوتبال، علی کفاشیان طی پیامی این پیروزی ارزشمند را تبریک گفت. به گزارش گذار نیوز علی کفاشیان در پیام ارسالی خود به جوزف سپ بلاتر نوشت: من از طرف فدراسیون فوتبال ایران، انتخاب مجدد شما برای پنجمین بار به عنوان ریاست فدراسیون بین المللی […]

در پی انتخاب مجدد سپ بلاتر به عنوان رئیس فدراسیون جهانی فوتبال، علی کفاشیان طی پیامی این پیروزی ارزشمند را تبریک گفت.

کفاشیان و بلاتر

به گزارش گذار نیوز علی کفاشیان در پیام ارسالی خود به جوزف سپ بلاتر نوشت: من از طرف فدراسیون فوتبال ایران، انتخاب مجدد شما برای پنجمین بار به عنوان ریاست فدراسیون بین المللی فوتبال در شصت و پنجمین کنگره فیفا به میزبانی زوریخ را تبریک می گویم.

وی در ادامه نامه نوشت: در طول ریاست شما، فیفا و فوتبال جهان رویدادهای بزرگی را لمس کرده و به اهدافش دست پیدا کرده است. تعهد شما در طول سالیان گذشته، پیشرفت و بهبود فوتبال در سطح جهان را به دنبال داشته و دستاوردهای زیادی برای فیفا به ارمغان آورده است و مطمئنم که برنامه های توسعه ای فدراسیون بین المللی فوتبال همانند قبل تحت نظارت شما به خوبی ادامه پیدا خواهد کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: مفتخرم که در کنار شما طی این مأموریت مهم در راستای توسعه فوتبال گام بر می دارم و برایتان بهترین ها را در مأموریت پیش روی آرزومندم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس