تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در پیامی عیدقربان را به وزرای بهداشت کشورهای اسلامی تبریک گفت. به گزارش ایسنا و به نقل از وبدا، دکتر هاشمی در این پیام ضمن تبریک عید سعید قربان و آرزوی موفقیت و سربلندی، برای مسلمانان جهان، پایان خشونت، فقر و تبعیض در سراسر جهان بویژه کشورهای اسلامی، […]

[ad_1]

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در پیامی عیدقربان را به وزرای بهداشت کشورهای اسلامی تبریک گفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از وبدا، دکتر هاشمی در این پیام ضمن تبریک عید سعید قربان و آرزوی موفقیت و سربلندی، برای مسلمانان جهان، پایان خشونت، فقر و تبعیض در سراسر جهان بویژه کشورهای اسلامی، صلح پایدار و ارتقاء سلامت و اتحاد و برادری أمت مسلمان را  از خداوند متعال خواستار شده است. متن این پیام به شرح زیر است:

«عالیجنابان وزرای محترم بهداشت کشورهای اسلامی

با سلام و تحیات

عید سعید قربان، عید بزرگ امت مسلمان را که نشانگر قربانی کردن نفس و أوج طاعت و بندگی در برابر خداوند متعال است، به شما، دولت و ملت ان کشور تبریک و تهنیت می‌گویم. از خداوند بزرگ موفقیت و سربلندی، پایان خشونت، فقر و تبعیض در سراسر جهان بویژه کشورهای اسلامی، صلح پایدار و ارتقاء سلامت و اتحاد و برادری أمت مسلمان را خواستارم.

فرصت را مغتنم شمرده، خواهشمندم احترامات فائقه اینجانب را به نمایندگی از نظام سلامت جمهوری اسلامی ایران برای جنابعالی و دولت و ملت دوست و برادر پذیرا باشید».

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس