تاریخ انتشار: ۱۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل روابط عمومی قوه قضاییه در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت .  مدیر کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه با صدور پیامی با تبریک روز خبرنگار بر تعامل هر چه بیشتر رسانه ها و دستگاه قضایی به منظور گسترش سطح آگاهی های حقوقی و قضایی مردم تاکید کرد.  به گزارش عصرایران، متن […]

[ad_1]

مدیرکل روابط عمومی قوه قضاییه در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت
.
 
مدیر کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه با صدور پیامی با تبریک روز خبرنگار بر تعامل هر چه بیشتر رسانه ها و دستگاه قضایی به منظور گسترش سطح آگاهی های حقوقی و قضایی مردم تاکید کرد.

 
به گزارش عصرایران، متن پیام حسن رحیمی به شرح زیر است:

 
بسم الله الرحمن الرحیم

 
ن  و القلم و ما یسطرون

 
۱۷ مرداد، روز گرامیداشت قلم های پاک سرشت و نجیبی است که در دستان اصحاب رسانه و خبر به جامعه آگاهی، امید و صداقت هدیه می دهند.

 
۱۷ مرداد روز خبرنگار، روز گرامیداشت و پاسداشت اطلاع رسانی دقیق، متعهدانه و همراه با رعایت عدالت و اخلاق حرفه ای رسانه است.

 
ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز خبرنگار و نکوداشت استادان و پیشکسوتان عرصه اطلاع رسانی و خبر، این روز پر منزلت را به تمامی خبرنگاران و روزنامه نگاران ارجمند و پر تلاش بویژه خبرنگاران فعال در حوزه اطلاع رسانی حقوقی و قضایی تبریک گفته و آرزومند توفیق آنان در انجام وظیفه خطیر خود هستم.

 
بی‌شک همانگونه که صاحب نظران و آگاهان عرصه‌های اجتماعی و حقوقی می‌دانند و همواره بر آن تاکید دارند افزایش سطح آگاهی‌های حقوقی و قضایی موجب پیشگیری از وقوع جرایم و کاهش حجم پرونده های وارده به دستگاه قضایی است.

 
افزایش این آگاهی ها قطعاً یکی از وظایف مهم خبرنگاران و رسانه های مختلف و دلسوز و متعهد است که می توانند در تعامل بیشتر با دستگاه قضایی موجبات تحقق این امر مهم را فراهم کنند.

 
در پایان ضمن تقدیر از تعامل مناسب، دقیق و مبتنی بر چارچوب های قانونی تمامی خبرنگاران و مدیران رسانه ای با دستگاه قضایی، خواهان استمرار این هماهنگی و تعامل و امیدوار به توفیقات روزافزون اصحاب رسانه هستم.

 
پیروز و سربلند باشید.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس