تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] فدراسیون فوتبال در پیامی صعود تیم ملی نوجوانان را به مسابقات جام جهانی ۲۰۱۷ تبریک گفت. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کسب افتخار و حضور در مسابقات جام جهانی همواره خواسته مردم عزیز ایران از ملی پوشان در رشته های مختلف فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی بوده است. […]

[ad_1]

فدراسیون فوتبال در پیامی صعود تیم ملی نوجوانان را به مسابقات جام جهانی ۲۰۱۷ تبریک گفت.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کسب افتخار و حضور در مسابقات جام جهانی همواره خواسته مردم عزیز ایران از ملی پوشان در رشته های مختلف فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی بوده است. بر خود می بالیم که نوجوانان غیور فوتبال کشور توانسته اند افتخار دیگری را برای جمهوری اسلامی ایران بیافریند و همزمان با پیروزی های تیم ملی فوتسال در کلمبیا همراه شده و به مسابقات جام جهانی ۲۰۱۷ هندوستان راه یابند. افتخار بزرگ حضور در جمع ۴ تیم برتر آسیا و صعود به جام جهانی در سایه تلاش همه بازیکنان، اعضای کادر فنی و خانواده این عزیزان بدست آمده است.

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران حضور تیم ملی نوجوانان در جمع ۴ تیم برتر آسیا و حضور جام جهانی ۲۰۱۷ هندوستان را به جامعه بزرگ فوتبال کشور، باشگاهها، اعضای کادر فنی، بازیکنان  و خانواده این عزیزان تبریک و تهنیت عرض کرده و امیدوار است با تداوم حمایت ها و تلاش های صورت گرفته از سوی همه ارکان فوتبال کشور شاهد رشد و اعتلای فوتبال و بویژه فوتبال در کشور عزیزمان باشیم.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس