تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] ابوالفضل فرهادی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان به مناسبت شروع سال تحصیلی پیام تبریکی صادر کرد. به گزارش ایسکانیوز، متن این پیام به شرح زیر است: پاییز شروع شد، فصل رنگ‌های عاشقانه، رنگ‌های شاد و زندگی بخش، نوید دهنده تحولی دوباره، آمادگی زمین برای خوابی پویا، فصلی که با مهر شروع و با […]

[ad_1]

ابوالفضل فرهادی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان به مناسبت شروع سال تحصیلی پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش ایسکانیوز، متن این پیام به شرح زیر است:

پاییز شروع شد، فصل رنگ‌های عاشقانه، رنگ‌های شاد و زندگی بخش، نوید دهنده تحولی دوباره، آمادگی زمین برای خوابی پویا، فصلی که با مهر شروع و با شب یلدا به پایان می‌رسد، روزهایی پر از تلاطم و هیاهو و هیجان، ماه مهر، ماه مهربانی، ماه تابش آفتاب گرم و با محبت، ماه مدرسه و نوستالژی خاطرات شیرین آن،
و چه افتخاری بالاتر ازاین برای ما دانشگاهیان که در سنگر علم و دانش خدمت می‌کنیم و همچنان قلم برایمان مقدس‌ترین ابزار آموزش است. و شعارمان خدمت رسانی به نسلی است که آینده سازند و سرمایه‌گذاری بر افکار آن ها، بیشترین سود و بازدهی را دارد و چه ارزشمند و زیباست برای ما دانشگاهیان که پروردگار مهربان وظیفه مهم و خطیر این سرمایه گذاری را بر دوش ما نهاده است.
و اکنون که ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیروان بر عهده بنده قرار داده شده است بر خود تکلیف می‌دانم تمام تلاش و کوشش خود را بکار ببندم تا میزبان قابلی برای دانشجویان گرامی جدیدالورود و قدیمی دانشگاه آزاد اسلامی شیروان باشم و با خود عهد می‌بندم که در مدت مدیریتم در دانشگاه آزاد اسلامی شیروان، تا حد امکان میزان نارضایتی کاهش یابد و روز بروز با همکاری و پشتکار همکارانم رضایتمندی دانشجویان به حد ایده آل برسد و دوره موفقی را در طول زندگی کاری خود سپری کرده باشم.
از این‌رو سال تحصیلی جدید را به همه دانشجویان عزیز، استادان گرامی و کارکنان خدوم و بی ادعا تبریک گفته و برای تک تک دوستان آرزوی موفقیت و شادی دارم.

۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس