تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) شهرری در پیامی فرا رسیدن سال جدید تحصیلی را تبریک گفت. به گزارش ایسکانیوز، در پیام موسوی آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم «ن و القلم و مایسطرون» قسم به قلم و آن‌چه می‌نویسد و سپاس صاحب آن‌را که به بشر قدرت تفکر و اندیشه عنایت فرمود […]

[ad_1]

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) شهرری در پیامی فرا رسیدن سال جدید تحصیلی را تبریک گفت.

به گزارش ایسکانیوز، در پیام موسوی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«ن و القلم و مایسطرون»

قسم به قلم و آن‌چه می‌نویسد و سپاس صاحب آن‌را که به بشر قدرت تفکر و اندیشه عنایت فرمود و زمینه پیشرفت و تعالی او را فراهم نمود.

سپاس خداوند عزیز حکیم را که هر ساله با فرا رسیدن ماه مهر ، دانشگاهها رنگ و بوی زندگی و طراوت را به خود می­گیرند و با عطر وجود دانشجویان و دانش پژوهان معطّر میگردند .

تقارن هفته دفاع مقدس را با بهار دانش و تعلیم و تربیت گرامی داشته و آغاز سال تحصیلی جدید را به همه دانشگاهیان عزیز، و بویژه دانشجویان جدیدالورود تبریک و تهنیت می­گویم ، امید است این تقارن و همزمانی خجسته ، آغازی بر یک حرکت پرشتاب علمی و شکوفائی و بالندگی کشور عزیزمان باشد .

سال۱۳۹۵که به فرمایش حکیمانه و گهربار مقام معظم رهبری به سال” اقتصادمقاومتی، اقدام و عمل” مزیّن شده است ، توجه به رسالت وجودی دانشگاه به عنوان مهمترین و اصلی­ترین رکن توسعه و مهمترین ابزار دسترسی به استقلال فرهنگی ، اقتصادی ، سیاسی و … مسؤولیتی بس شگرف و بزرگ را برای تمامی دانشگاهیان تأکید و تعریف می­نماید، که در این راستا، دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری به عنوان نگین اندیشه و خردورزی در کنار حرم مطهر و نورانی حرمین حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) و حضرت امام خمینی (ره) ، نیازمند به عزمی جزم برای یافتن نقش مهم و اساسی خود در اعتلای فضای علمی ، فرهنگی و اجتماعی جامعه می­باشد و این مهّم جز به مدد تلاش و اهتمام ارزنده تمامی ارکان آن اعم از دانشجویان ارجمند ، استادان بزرگوار و کارکنان محترم و شریف میسر نخواهد بود.

در آستانه فرا رسیدن دوباره بهار علم و دانش ، فرصت را مغتنم شمرده و مجدداً حضور مبارک و صمیمی یکایک دانشجویان به ویژه دانشجویان ورودی جدید را در واحد یادگار امام امام خمینی(ره) شهر ری خیر مقدم و شادباش عرض نموده و امیدوارم در طول سال تحصیلی پیش رو ، دانشجویان عزیز با تکیه بر توانمندیها و استعدادهای خود ، و با استفاده از ظرفیت­های علمی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه ، همراه با استادان و کارکنان محترم دانشگاه در محیطی پر نشاط به فعالیت علمی پرداخته و حضور حقیقی و تأثیر گذار خود را در عرصه­های علمی و فرهنگی جامعه به اثبات برسانند .

امید است استادان، مدیران و کارکنان ارجمند ، پرتلاش و متعهد دانشگاه ، همچون گذشته بستر مناسب را برای ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی و فرهنگی به دانشجویان عزیز فراهم آورند.

از درگاه خداوند منان برای تمامی عزیزان در سال تحصیلی جدید ، موفقیت ، بهروزی و نیک فرجامی آرزو می­نمایم .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس