تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، عید سعید غدیرخم را به مقام معظم رهبری، ملت ایران و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر حمید میرزاده در متن پیام خود آورده است: «فرارسیدن عید سعید غدیرخم، عید امامت و ولایت علوی، […]

[ad_1]

دکتر میرزاده

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، عید سعید غدیرخم را به مقام معظم رهبری، ملت ایران و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر حمید میرزاده در متن پیام خود آورده است:

«فرارسیدن عید سعید غدیرخم، عید امامت و ولایت علوی، چراغ هدایت و روشنایی بخش زندگی بشری را به مقام معظم رهبری، هموطنان گرامی و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تبریک عرض می کنم.

غدیرخم، نقطه عطف ژرف اندیشی پیامبر خاتم (ص) برای قوام جامعه نوپا و نهال دیانتی بود که جامعه مسلمان آن روز را دعوت به عقلانیت، اعتدال و پویایی کرد. روز غدیر، راه رسیدن به سعادت و تکمیل دین و چگونه زیستن را معنا داد.

بی تردید واقعه غدیرخم، آغازی دیگر برای نوشیدن از چشمه زلال راستی، پاکدستی و انسانیت است که درست پس از مناسک حج، عیار تهذیب نفس سنجیده شد.

امید دارم همگان با درک صحیح از این واقعه عظیم، علی وار فکر و عمل کنند، چراکه هیچ سرمایه ای بالاتر از زندگی در مکتب امیرمومنان (ع) وجود ندارد.

حمید میرزاده

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس